Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Похорон отця прелата Яна Кшиська
18:30 Субота 0 265
4-12-2021, 18:30

Похорон отця прелата Яна Кшиська

3 грудня 2021 року в храмі Божого Милосердя в Жешові архієпископ Мечислав Мокшицький очолив похорону Святу Месу за отця прелата Яна Кшиська, як подяку за його життя та служіння у Львівській Архідієцезії та прохання про дар життя вічного.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія


Після богослужіння архієпископ разом із присутніми єпископами та священиками Львівської та Жешівської дієцезії помолився за померлого священика Яна на цвинтарі, де він був похований.


У вівторок, 30 листопада 2021 року, помер отець прелат Ян Кшишко, священик Львівської архідієцезії (інкардинований у 2016 р.), багато років служить у Львівській архідієцезії (в парафіях: Мікулинці, Теребовла, Копичинці).


Народився 21 жовтня 1925 р у Руді Сілецькій. Атестат зрілості отримав у середній школі в Тучині. Розпочинав своє навчання у духовній семінарії у Кальварії Зебжидовській в 1949р. Був випускником Ягелонського Університету в Кракові та Ченстоховської Духовної Семінарії. Священицькі свячення отримав 27 червня 1954 року в Ченстохові. І хоча висвячений для Львівської Архідієцезії, до 1991 р. працював на території Ченстоховської Дієцезії. Походячи з колишніх східних рубежів Польщі, а теперішніх українських земель, бажав працювати поміж своїх, і коли з’явилася така можливість, у 1991 р. архієпископ Мар’ян Яворський призначив його почергово настоятелем трьох парафій (Микулинці, Теребовля, Копичинці). Від червня 2005 року залишився працювати як резидент в парафії Копичинці, Тернопільскої обл.

Новини з України 14:01 Вівторок 0 183 У столітньому музичному органі у Львові знайшли давню записку Цього тижня головний орган Латинського катедрального собору поїхав до Польщі на реставрацію. Повернеться він у храм приблизно через два роки. Про це повідомив органний майстер Віталій Чижевський.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.