Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Духовна зустріч з блаженною Єлизаветою Розою Чацькою в Старому Скалаті
18:01 Понеділок 0 167
29-11-2021, 18:01

Духовна зустріч з блаженною Єлизаветою Розою Чацькою в Старому Скалаті

В Старому Скалаті 26-28 листопада відбулася духовна зустріч з блаженною Матір’ю Єлизаветою Чацькою. Сестри Францисканки Служебниці Хреста гостили дівчат, які протягом трьох днів знайомилися з блаженною.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія


Під час реколекцій отець Антон Лабай пригадав історію блаженної Рози Чацької та розповів про її служіння людям із вадами зору. Мати Єлизавета Роза Чацька, зодягнувши хабіт, сама вже незряча, розпочала своє служіння Богу та людям, а особливо дітям, які втратили зір, піклуючись не тільки про їхній фізичну недугу, але, насамперед, духовний розвиток, про їхні відносини з Богом. Саме це служіння продовжують сестра Марія, сестра Юля та сестра Фабіана у Старому Скалаті.


«Історія та особа блаженної Рози Чацької торкнулася кожного з нас, - говорить одна із учасниць реколекцій, - душевний спокій, відчуття радості, мир, відповіді на свої запитання та ще більше наближення до Господа - ось що я забрала з собою. Завдяки цим реколекціям кожен з нас знайшов сенс життя та ближче поєднався з Богом. Конференції, Св. Меса, Таїнство Сповіді, молитва, приємна дружня атмосфера – все це дало змогу трохи відірватися від буденності».

Новини з України 14:01 Вівторок 0 183 У столітньому музичному органі у Львові знайшли давню записку Цього тижня головний орган Латинського катедрального собору поїхав до Польщі на реставрацію. Повернеться він у храм приблизно через два роки. Про це повідомив органний майстер Віталій Чижевський.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.