Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » День зосередження духовенства Мукачівської дієцезії
16:01 Вівторок 0 160
28-09-2021, 16:01

День зосередження духовенства Мукачівської дієцезії

27 вересня, у день літургійного спомину святого Вікентія де Поля, відбувся день зосередження духовенства Мукачівської дієцезії у Середньому, де служать отці-францисканці.
Про це повідомляє Мукачівська дієцезія.


На початку дня Святу Месу очолив ординарій Антал Майнек, а з ним співслужили єпископ-помічник Микола Лучок та священики з різних парафій. 


Проповідь виголосив мукачівський вікарій о. Євген Фізер. Зокрема, у проповіді він сказав: «Проблема є в тому, що ми зосереджуємося більше на собі, ніж на Христі. Ісус вчить сьогодні нас, сучасних апостолів, щоб ми не жили в конкуренції, але жили у співпраці у спільноті братів, сестер, з якими подорожуємо до Неба».


Після Меси конференцію-роздуми провів єпископ Микола, піднявши питання карантину та різних факторів, що з ним пов’язані, служіння під час обмежень. «Ісус нас не залишає, – промовив єпископ. – Ісус і у цей час знаходить можливість іти до людей». Навіть спільна молитва у сім’ї – це досвід, щоб пережити присутнього воскреслого Христа, що проходить крізь закриті двері. Але обов’язково має бути час для Причастя, адже храми не закривають під час карантину, лише обмежують кількість осіб, присутніх в один і той самий час. Потім відбулася дискусія, ділення думками стосовно цієї ж теми. 

Новини з України 15:01 Середа 0 172 Архієпископ Мокшицький до «Карітас-Спес Україна»: «Нехай любов і служіння надають смак вашому життю!» 18-20 жовтня 2021 року в домі паломника блаженного Якова Стрепи Львівської архідієцезії відбувалась триденна зустріч дієцезіальних директорів «Карітас-Спес Україна», поєднані з сeмінаром-трeнінгом. Під час навчання на сeмінар-трeнінгу із «Залучeння фондів» - «FundRaising» учасники навчались ефективно залучати як людські, так і матeріальні рeсурси.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.