Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Архієпископ Мечислав Мокшицький передав мощі святого Йоана Павла ІІ парафії в Ловіско (Польща)
13:31 Субота 0 975
30-06-2018, 13:31

Архієпископ Мечислав Мокшицький передав мощі святого Йоана Павла ІІ парафії в Ловіско (Польща)

27 червня 2018 року, під час урочистості Божої Матері Неустанної Помочі, у парафії в Ловіско (Жешувська дієцезія) були введені реліквії Йоана Павло II. Урочисту Месу о 17:00 очолив архієпископ Митрополит Львівський Мечислав Мокшицький. Співслужили йому отець Марек Риба, настоятель парафії, отець Андрій Легович, секретар архієпископа, отець Ян Кшивіньські, декан деканату Соколув Малопольські, та отець Ґжеґож Кіда.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Перед початком свята архієпископ Мечислав Мокшицький передавав реліквії настоятелю та попросив про гідне вшанування та наслідування святого Йоана Павла II. Представники парафії (пані Єжи Серватка, Голова Парафіяльної ради, та пані Марія Пєкут, член парафіяльної ради й місцевого «Карітасу») й настоятель отець Марек Риба привітали архієпископа і також попросили очолити Євхаристію.

Під час проповіді архієпископ нагадав, що святого потрібно наслідувати, а не просто ним захоплюватися. Він підкреслив ревність святого Папт, виражену частою молитвою. Архієпископ зазначив, що скрізь, де перебував святий Йоан Павло II, чи це був Ватикан, чи закордоні паломництва, у програмі завжди був час для святої години та особистої молитви. Так Митрополит заохотив парафіян і гостей наслідувати святого Йоана Павла ІІ в молитві завжди і всюди.

Після Меси всі зібрані вшанували мощі святого Папи Йоана Павла II та просили благодаті за його заступництвом.

Отець Ґжеґож Кіда
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.