Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Архієпископ Мокшицький взяв участь у беатифікації о. Майкла Маꥳвні (доповнено)
09:02 Понеділок 0 500
2-11-2020, 09:02

Архієпископ Мокшицький взяв участь у беатифікації о. Майкла Маꥳвні (доповнено)

31 жовтня 2020 року відбулась беатифікація засновника католицької організації «Лицарів Колумба» о. Майкла Маꥳвні в м. Гартфорді у США. Представником лицарів з України на церемонії беатифікації був Львівський митрополит, архієпископ Мечислав Мокшицький.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Беатифікаційну Святу Месу цього великого американського священика очолив кардинал Джозеф Тобін, який на початку пригадав коротко історію життя та служіння Блаженного.


Отець Майкл Дж. Маꥳвні, апостол духовного братерства та єдності, присвятив своє життя піклуванню про сиріт та вдів та заснував «Лицарів Колумба», які стали найбільшою католицькою організацією мирян у світі. Отець Маꥳвні невтомно працював, щоб підтримувати вірних у Церкві та знаходити практичні рішення для їх духовних та матеріальних потреб.


«Беатифікація отця Майкла Маꥳвні є сильним посланням про захист життя», – підкреслив Найвищий Лицар Карл Андерсон під час урочистості, згадуючи чудо - зцілення хлопчика з синдромом дауна, Майкла Шекля.

Архієпископ Мечислав після богослужіння зустрівся з Верховним Лицарем Карлом Андерсеном, котрому подякував за служіння Лицарів Колумба в Україні та обговорив подальшу діяльність і розвиток братів лицарів в Україні. Це була також нагода, щоб подякувати за різноманітну духовну і матеріальну підтримку, яку Лицарі Колумба являють Україні. Дякуючи саме Лицарям Колумба у Львові нещодавно постав Центр св. Йоана Павла ІІ.


Також Львівський Митрополит поспілкувався з родиною Деніеля і Мішель Шеклів та їхніми дітьми, які досвідчили чудесного заступництва блаженного отця Майкла Дж. Макґівні.


Увечері, 31 жовтня Львівський митрополит також відвідав храм Пресвятої Діви Марії в Нью-Хейвені, де жив і працював блаженний Майкл Мак-Гівні, а також тут заснували Лицарів Колумба. Архієпископ Мечислав Мокшицький помолився біля могили нового блаженного та взяв участь у вечірній молитві на честь Всіх Святих.


На закінчення молебню архієпископ Мечислав передав мощі св. Йоана Павла ІІ місцевій громаді на прохання оо. Домініканців, які служать у цій парафії.

1 листопада Львівський митрополит приватно зустрівся з Верховним лицарем Карлом Андерсоном, щоб подякувати йому за можливість участі у беатифікації о. Майкла МакГівні а також за допомогу лицарям Колумба в Україні та усій католицькій церкві в Україні.


Архієпископ Мечислав подарував ікону св. Йоана Павла ІІ з реліквією хреста, яку святий Йоан Павло ІІ тримав в своїх руках у Страсну п’ятницю під час Хресної Дороги.

Верховний Лицар подарував Архієпископу мощі блаженного о. Майкла Макгівні. Того ж дня Архієпископ взяв участь у відкритті нового Паломницького центру Бл. Майкла Макгівні.


Фото: о. Андрій Легович
Новини зі світу 10:02 Середа 0 113 Архієпископ Мокшицький передав мощі святого Йоана Павла ІІ для дієцезії Хвар у Хорватії Архієпископ Мечислав Мокшицький перебував у Хорватії 20-21 вересня на запрошення єпископа Хвара владики Ранки Відовича. 20 вересня Львівський митрополит зустрівся з єпископом Ранко та передав мощі св. Йоана Павла II для кафедрального собору св. Стефана I, Папи і мученика у Хварі.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.