Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
14:01 Середа 0 158
28-07-2021, 14:01

Храмове свято у Краковці

24 липня у Краковці відбулося храмове свято на честь святого Якова Апостола. Очолив цю урочистість архієпископ Мечислав Мокшицький котрий подарував парафії реліквії святого Йоана Павла ІІ та уділив таїнство Миропомазання двом парафіянам.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

На свято прибули священики Городоцького деканату а також священики Української Греко-католицької Церкви: отець Роман зі Свидниці, отець Ярослав з Мукачівської Греко-католицької дієцезії, а також з Православної Церкви отець Іван з Краковця. Сестри монахині з Яворова.


Були також представники влади: народний депутат України Павло Бакунець і староста Краковця Ольга Мамчур, яку вітаємо з днем ангела і бажаємо Божого благословення і здоров`я на дальші роки життя і на працю для блага нашої Батьківщини України.

Дякуємо за надіслані привітання Голові Яворівської міської ради Ігору Грабовському. Прибули на спільну молитву не тільки парафіяни в Краковці і Глиницях а також прихожани Української Греко-католицької церкви і Православної Церкви в Краковці.


Всі разом ми створили одну спільноту Дітей Божих котрі спільно в любові заносили молитви до нашого люблячого Бога на небі, бо Бог це Любов а в любові єдність і сила до перемоги зла і будування спільно миру. Дуже дякую парафіянам за приготування дуже гарної урочистості Храмового Свята.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.