Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Щодня в Нігерії за віру вбивають 17 християн
16:01 Вівторок 0 165
27-07-2021, 16:01

Щодня в Нігерії за віру вбивають 17 християн

Цей рік став рекордним з огляду насильства щодо християн у Нігерії. 
Одна з позаурядових організацій, що провадить діяльність задля верховенства права в цій країні («Intersociety Rule of Low»), опублікувала звіт, який свідчить, що з січня до липня в Нігерії вбили майже 3,5 тис. християн, скоїли понад 3 тис. викрадань людей та зруйнували близько 300 церков.

Ці цифри показують, що насильство щодо християн у Нігерії різко зростає, навіть порівняно з минулим роком, коли, за даними організації «Open Doors», був рекорд вбитих послідовників Христа. Тоді їх також загинуло понад 3.5 тис., але цього року, згідно з даними «Intersociety Rule of Low», більшість жертв вбили лише за перші 200 днів. У звіті припускається, що друга половина 2021 року буде рекордною в цьому відношенні. Винуватцями насильницьких злочинів є ісламські радикали з так званої Ісламської держави, угрупування «Боко Харам» і пастухи фулані.

За даними американського Інституту релігійної свободи, християнам у Нігерії незабаром загрожує цілковите викорінення. З 2015 року переважно на півночі та центральній частині країни знищили понад 2 тис. церков, а від 4 до 5 млн послідовників Христа були змушені покинути свої домівки. За цей період у Нігерії вбили 12 тис. християн.

Джерело: Католицький оглядач
Новини зі світу 09:01 Середа 0 112 Папа єзуїтам: свобода і відмінність лякають, будьмо близькими до Божого люду Під час спілкування зі співбратами-єзуїтами, які служать в Словаччині, Папа Франциск вказав на необхідність не боятися свободи, підкреслив небезпеку ідеологій, далеких від конкретного життя людей, та наголосив на душпастирському стилі наближення до Божого люду.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.