Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Святіший Отець молиться за Нігерію, що потерпає від тероризму
10:03 Четвер 0 298
3-12-2020, 10:03

Святіший Отець молиться за Нігерію, що потерпає від тероризму

Наприкінці загальної аудієнції в першу середу грудня Папа нагадав світові про жахіття, що діються в Нігерії.

Про це пише Vatican News.

«Бажаю запевнити у моїх молитвах за Нігерію, де досі, на жаль, проливається кров через терористичну різанину», – сказав Папа Франциск наприкінці загальної аудієнції в середу, 2 грудня 2020 року, згадуючи, зокрема, про трагічні події на північному сході країни, де минулої суботи «були брутально вбиті понад сто селян». «Нехай же Бог прийме їх у Своєму мирі та втішить їхніх родичів, і нехай наверне серця тих, які коять такі жахіття, що сильно ображають Його ім’я», – сказав Глава Католицької Церкви.

Починаючи від 2009 року, коли спалахнуло насильство з боку джихадистського угрупування Боко Харам, в країні вбито понад 36 тисяч людей, а понад два мільйони були змушені залишити свої домівки. Минулої суботи скоєно один із найжорстокіших в цьому році нападів у північно-східному штаті Борно, внаслідок якого були вбиті 110 селян.
Новини з Ватикану 16:02 П'ятниця 0 146 Кардинал Черні: лише культура безкорисливого прийняття має майбутнє Про нову екцикліку Папи Франциска «Fratelli tutti» та актуальний виклик переселенців йдеться в статті кардинала Майкла Черні, ТІ, Заступника Секретаря для Відділу в справах мігрантів і біженців Дикастерії служіння цілісному людському розвитку, опублікованій на ресурсі Міжнародної Католицької Комісії в справах мігрантів.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.