Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » З уроки від Марії Магдалини
17:55 Четвер 0 306
22-07-2021, 17:55

З уроки від Марії Магдалини

У свято Марії Магдалини, яку називають «апостолкою апостолів», пропонуємо звернути увагу на кілька речей, яких ця дивовижна жінка може нас навчити.
Урок 1. Вірність

Євангеліє говорить нам, що біля хреста Ісуса стояли Його Мати, Марія Клеопова та Марія Магдалина. Магдалина залишилась під хрестом навіть тоді, коли більшість Його учнів втекли.

Зображення: Simon Webster, flicker

Ця жінка – приклад вірності, навіть у важких випробуваннях. Це не лише особиста присутність, а й духовна єдність.

Ми бачимо, наскільки важливо бути поруч з тими, кого любимо, коли вони страждають. Марія не залишила Ісуса страждати на самоті. У духовному плані ми бачимо вірність Христу та Його Церкві, навіть коли переживаємо важкі часи.

Урок 2. Сміливість

Залишитися на Голгофі під час смерті Ісуса – крок надзвичайної сміливості. Ситуація була небезпечною для будь-кого з Його послідовників. Не дивно, що так багато учнів втекло.

Carlo Dolci, Wikioo

Ризик померти не міг стримати святу Марію Магдалину, щоб залишитися у підніжжя хреста. Вона – приклад готовності піти на будь-який ризик заради Спасителя.

Урок 3. Свідчення

Христос закликав своїх учнів нести звістку про Його смерть та воскресіння у світ. Марія Магдалина зробила крок далі. Вона поділилася Доброю новиною з самими апостолами: «Каже їй Ісус: «Вже не тримай Мене, бо Я ще не піднявся до Отця. Іди до Моїх братів і скажи їм, що Я піднімаюсь до Отця Мого і Отця вашого, до Бога Мого і Бога вашого!» Приходить Марія Магдалина і звіщає учням: «Я бачила Господа!», і що Він сказав їй оце» (Йо 20, 18-19).

Pinterest

Вона перша проголосила Євангеліє і зробила те, що Ісус заповів їй зробити. Вона жила своїм покликанням бути свідком Євангелія до кінця життя. У нашій щоденності також можемо наслідувати цю хоробру святу.

Переклад КМЦ за Aleteia

Катехетика 16:00 Вівторок 0 210 Воздвиження [Чесного=Неабстрактного] Хреста Неможливо поклонятися хресту та іншим релігійним символам і не ототожнювати себе з тим, що і кого вони уособлюють. Тому не можна поклонятися абстрактному хресту, не розпізнавши особи розп'ятого Христа в історії серед розп'ять сотень тисяч людей і не виявивши співчуття та солідарності з ними.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.