Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Молитва св. Амвросія перед Святим Причастям
14:00 Четвер 0 1 277
1-07-2021, 14:00
Молитви 1 277 0

Молитва св. Амвросія перед Святим Причастям

О добрий Господи Ісусе Христе, ось я, грішник, не покладаючись на свої заслуги, а довіряючи лише Твоєму милосердю і доброті, з благоговінням і трепетом підходжу до столу Твоєї найсолодшої трапези. Адже моє серце і тіло заплямовані багатьма провинами, я не стеріг пильно моїх думок і язика. Тому, о добрий Боже, велична сило, я, нещасний у своїх бідах, прибігаю до Тебе – джерела милосердя, поспішаю до Тебе, щоби зцілитись, і шукаю Твоєї опіки, і Того, перед ким я неспроможний встояти, якщо буде Суддею, я гаряче прагну мати Спаcителем.

Тобі, Господи, я відкриваю свої рани і визнаю Тобі мій сором. Я бачу безліч моїх гріхів та важких провин, і мене огортає страх, але я уповаю на Твоє милосердя, яке не знає меж. Поглянь, Отче, на мене очима свого милосердя; зглянься наді мною, Господи Ісусе Христе, Царю вічності, який є Богом і людиною, який був розп’ятий заради спасіння людей. Вислухай мене, бо уповаю на Тебе: помилуй мене, сповненого гидот і гріхів, адже джерело Твоєї милості ніколи не висихає.

Вітай же, спасенна жертво, принесена за мене та за всіх людей на дереві хреста! Вітай же, о найдорогоцінніша Крoве, що плинеш із ран мого розіп’ятого Господа Ісуса Христа і обмиваєш гріхи всього світу. Зглянься, о Господи, над своїм творінням, яке Ти відкупив своєю Кров’ю.

Розкаююся, що згрішив, і прагну виправити те, що я скоїв. Милостивий Отче, віддали від мене всю мою неправедність і гріхи, щоб, очищений душею і тілом, я удостоївся прийняти святая святих.

Вчини, щоб ця свята жертва Твого Тіла і Крові, якою я, недостойний, бажаю насититися, стала для мене відпущенням гріхів, досконалим очищенням із провин, розпорошенням злих думок, відновленням добрих почуттів, спасенним джерелом угодних Тобі вчинків і надійним захистом для душі і тіла проти ворожих тенет. Амінь.

З молитовника "Щоденно з Богом" 

Зображення: TCC
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.