Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа Франциск взяв участь у похороні свого лікаря
11:01 Середа 0 157
27-01-2021, 11:01

Папа Франциск взяв участь у похороні свого лікаря

Професор Соккорсі відійшов до вічності 9 січня в римській лікарні Аґостіно Джемеллі, де був госпіталізований після онкологічного лікування та ускладнень, викликаних Covid-19.
Про це пише Vatican News.

Пополудні, 26 січня 2021 року, Папа Франциск прийшов до храму Пресвятої Марії Цариці сім’ї, що в палаці Губернаторства Держави-Міста Ватикану, де взяв участь у похоронному богослужінні, провівши в останню путь свого особистого лікаря Фабріціо Соккорсі. Похорон звершив Державний Секретар Апостольського Престолу кардинал П’єтро Паролін.


Фабріціо Соккорсі, якому 2 лютого виповнилося б 79 років життя, переставився до вічності 9 січня в римській лікарні Аґостіно Джемеллі, де перебував після онкологічного лікування та ускладнень, викликаних коронавірусною інфекцією.

Покійний протягом свого життя відзначився як лікар і як викладач, залишив по собі понад сотню наукових статей і публікацій. Він був також радником Дирекції охорони здоров’я та гігієни Держави-Міста Ватикану та експертом у складі медичної комісії Конгрегації в справах визнання святих.


Папа Франциск 2015 року обрав його як свого особистого лікаря. В цьому статусі Фабріціо Соккорсі супроводив Святішого Отця під час його подорожей. Під час прощі до Фатіми Папа запросив його бути біля себе під час покладення квітів до стіп статуї Пресвятої Богородиці, виражаючи свою підтримку лікареві, що був пригноблений важким станом доньки, яка боролася з важкою недугою та через кілька тижнів померла.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.