Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Львівська спільнота Сестер Святого Йосифа відсвяткувала 25-літній ювілей свого існування
16:02 Середа 0 233
30-12-2020, 16:02

Львівська спільнота Сестер Святого Йосифа відсвяткувала 25-літній ювілей свого існування

Святкування розпочалося звершенням Святої Меси, яку очолив Львівський Митрополит, архієпископ Мечислав Мокшицький. Разом із ним співслужили: настоятель катедральної парафії о. Ян Нікель, священики парафії св. Марії Магдалини: настоятель о. Давид Омєцінський ОМІ та о. Марек Ростковскі ОМІ, а також отець прелат Андрій Легович, секретар Митрополита Мечислава.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Усі присутні в молитві дякували Богові за Його Провидіння і благословіння для дому спільноти, просили про потрібні благодаті для сестер, які тут проживали і працювали, а також про нові покликання.


На завершення Настоятелька Української Делегатури сестра Тобіаша Сємек CSSJ звернулася зі словами вдячності до архієпископа Мечислава за всіляку підтримку та допомогу сестрам св. Йосифа. Згадала також коротко історію зародження спільноти у Львові та час повернення сестер до міста після падіння комуністичного устрою.


Після Євхаристії відбулася «коляда» - благословіння всього дому під спів колядок. Сестри склали Різдвяні та іменинні побажання Митрополитові та о. Давиду. Святкування традиційно завершилося при спільній трапезі.


Нехай Господь буде прославлений за все добро, яке чинить в людях і через людей!
Новини з України 11:02 Четвер 0 123 У Городку молилися за єпископа Яна Ольшанського у 18-ту річницю його смерті У вівторок, 23 лютого 2021 року, в каплиці Інституту Богословських Наук Непорочної Діви Марії у Городку була відправлена Свята Меса за померлого єпископа Яна Ольшанського у 18-у річницю від його смерті.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.