Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Права дітей та молоді в Україні: реалії та виклики сьогодення
13:02 Вівторок 0 152
22-12-2020, 13:02
Відео 152 0

Права дітей та молоді в Україні: реалії та виклики сьогодення

Загрози та виклики, які стоять перед молоддю України. Розлучення серед молодих сімейних пар. Проблема міграції серед молоді. Елементи гендерної ідеології в підручниках для дітей. Права ненароджених дітей. Сурогатне материнство в Україні. Доступність абортів.  Пандемія порнографії серед молоді. Статеве виховання молоді. 
Про це і не тільки, поспілкувались з Уповноваженим Президентом України з прав дитини Миколою Кулебою на неформальній зустрічі-дискусії на тему: «Права дитини та молоді в Україні: реалії та виклики сьогодення» в контексті продовження «Школи адвокації молоді».


Захід організовано за підтримки Комісії у справах душпастирства молоді РКЦ.

Дякуємо Телебаченню віковічного слова EWTN, Інституту Фоми Аквінського, отцю Міхалу Воцялу SDB, Анастасії Кур'яті, Євгену Голинському та учасникам Школи адвокації прав молоді за організацію та активну участь!Відео 18:01 Четвер 0 112 Правда про «право на вибір»: аборти і законодавство в Україні та світі На телеканалі ПравдаТУТ пані Геня Самборська, голова Всеукраїнського благодійного фонду «За гідність людини», говорить про гострі питання, зокрема — нещодавні жіночі протести в Польщі проти абортів.  Розмова про право на життя, про аборти із статистичними даними та конкретними прикладами.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.