Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Єпископ Віталій Кривицький на відпусті у Бердичеві: «Господь до нас приходить зі своїми ліками»
16:02 Середа 0 1 123
9-12-2020, 16:02

Єпископ Віталій Кривицький на відпусті у Бердичеві: «Господь до нас приходить зі своїми ліками»

8 грудня, в урочистість Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, відбулося відпустове свято парафії, яка діє при Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію.
З нагоди парафіяльного свята на запрошення братів босих кармелітів до Бердичева прибув ординарій Київсько-Житомирської дієцезії єпископ Віталій Кривицький, якого привітали традиційним короваєм. 


Святкування зібрало кармелітську родину на чолі з делегатом Краківської провінції Ордену босих кармелітів в Україні о. Юзефом Кухарчиком OCD. Також прибув отець Сергій Серебровський, який служить у сусідній парафії св. Варвари.   

На початку Святої Меси хранитель санктуарію отець Павло Ферко OCD привітав парафіян та всіх гостей, що прибули розділити радість святкування. Серед гостей також був новий міський голова Сергій Орлюк, Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці Дам'ян Цярцінський. 

У проповіді владика Віталій звернув увагу на боротьбу з порочністю, з усім, що викривляє гідність людини. Цього досвідчуємо у нашій щоденності. 


«Коли вже перед Богом стоять не його діти, а якісь спотворені створіння, люди, які звикли красти, обманювати, вони, звичайно, б’ють себе в груди і говорять, що нам знову це було треба зробити, і на превеликий жаль, знову це роблять... Саме для цього, Господь приходить зі своїми ліками, своєю вакциною і лікує ситуацію по-своєму», – підкреслив проповідник.


На завершення зі словом до присутніх звернувся делегат Краківської провінції Ордену босих кармелітів в Україні отець Юзеф Кухарчик OCD.

«Ми звикли думати про наш храм як Всеукраїнський санктуарій Матері Божої Бердичівської, куди приходять та приїздять багато паломників, але для мешканців Бердичева цей храм – дім, парафіяльна спільнота, куди вони щоденно або щотижня приходять укріплювати свою віру та молитися за своїх рідних та близьких. Тому сьогодні це передусім свято нашої парафіяльної спільноти», - підкреслив священик. Також отець Юзеф подякував єпископу Віталію за виголошене слово, новому настоятелю отцю Павлу, для якого це перше храмове свято та всім парафіянам за присутність та служіння для парафії.  


На завершення Святої Меси вірні проспівали подячний гімн «Вихваляєм Тебе, Боже», а парафіяни подякували за присутність та спільну молитву.

Максим Железницький
Новини з України 11:02 Четвер 0 112 У Городку молилися за єпископа Яна Ольшанського у 18-ту річницю його смерті У вівторок, 23 лютого 2021 року, в каплиці Інституту Богословських Наук Непорочної Діви Марії у Городку була відправлена Свята Меса за померлого єпископа Яна Ольшанського у 18-у річницю від його смерті.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.