Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа Франциск: Дякуємо контемплятивним, що є світичами серед ночі
15:02 Субота 0 221
21-11-2020, 15:02

Папа Франциск: Дякуємо контемплятивним, що є світичами серед ночі

У день молитви за тих, які моляться за нас, Святіший Отець склав від імені Церкви подяку затворницьким спільнотам.
Про це пише Vatican News.

“Сьогодні спомин Введення Діви Марії до храму та відзначаємо День Pro Orantibus. Дякую вам, контемплятивні сестри та брати, за те, що ви є підтримкою для слабких, маяками, що вказують пристань, смолоскипами, що освічують ніч, ранковою сторожею, що звіщає новий день”.

Таким твітом у суботу, 21 листопада 2020 р., Папа Франциск склав подяку членам затворницьких монаших спільнот, які присвятили своє життя молитві за потреби Церкви та світу.

З ініціативи Папи Пія ХІІ, починаючи від 1953 року, в день літургійного спомину Введення в храм Діви Марії Церква відзначає День Pro Orantibus (Тих, які моляться), в який складає Богові вдячність за покликання до контемплятивного життя та молиться в наміренні тих жінок і чоловіків, які своє життя присвятили молитві за нас. Це також нагода надати цим спільнотам необхідну підтримку.Новини з Ватикану 10:02 Четвер 0 522 Папа: Адвент – нагода наново відкрити надію в період випробування Вітаючи «віртуальних» учасників чергової загальної аудієнції, що проходила у форматі відеотрансляції, Святіший Отець нагадав про наближення періоду приготування до Різдва.