Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Кардинал Оллеріш: Мрії Папи про Європу повинні стати нашими
11:03 Четвер 0 174
29-10-2020, 11:03

Кардинал Оллеріш: Мрії Папи про Європу повинні стати нашими

В інтерв’ю для ватиканських медіа Голова Комісії Єпископатів Європейського Союзу (COMECE) прокоментував лист Папи Франциска з нагоди 50-річчя офіційної співпраці між Апостольським Престолом і Європейськими інституціями.
Про це пише Vatican News.

Європа, яка є «приятелькою людської особи та людей», яка є «сім'єю і спільнотою», «солідарною та щедрою» і «по-здоровому світською». Це мрії щодо старого континенту, які Папа Франциск висловив у листі на ім’я Державного Секретаря Апостольського Престолу кардинала П’єтро Пароліна, з нагоди важливих річниць: п’ятдесятиріччя офіційної співпраці між Апостольським Престолом і Європейськими інституціями, сорокаріччя COMECE, а також 70-річчя Декларації Шумана, що надихнула процес євроінтеграції.

Мрії Папи поряд з мріями європейських громадян

Коментуючи лист Святішого Отця в інтерв’ю для ватиканських медіа, кардинал Жан-Клод Оллеріш, архієпископ Люксембургу та Президент Комісії Єпископатів Європейського Союзу, зазначив, що мрії, якими Папа висловив своє бачення Європи, є «інтеграцією європейського минулого, коріння, про яке ми завжди говоримо». Але, як зауважив кардинал, мова не йде тільки про минуле: ми повинні й надалі робити свій внесок. «Європейський континент, Європейський Союз має майбутнє, – підкреслив він. – Від нас залежить, чи мрії Папи стануть нашими мріями, аби життя стало кращим в Європі та в усьому світі».

Будувати кращий світ з усіма братами та сестрами в Європі


В контексті відзначення сорокаріччя Комісії Єпископатів Європейського Союзу її очільник зазначив, що лист Святішого Отця став заохоченням до подальшої праці. «Тепер мрії Папи є мірилом нашої діяльності, спрямованої на інституції Європейського Союзу», – зазначив він, додаючи, що у своєму листі Глава Католицької Церкви показує, що потрібно «будувати кращий світ з усіма братами та сестрами в Європі». Церква та єпископи, за його словами, мають своє місце і повинні висловлювати свої мрії – мрії про мир, спільне добро, прийняття, які є також мріями багатьох європейських громадян.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.