Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Як отримати відпуст за померлих?
09:25 Неділя 0 653
1-11-2020, 09:25

Як отримати відпуст за померлих?

Апостольська Пенітенціарія пристосувала вимоги, що стосуються отримання індульгенцій до ситуації, що склалась через пандемію. Як у листопаді отримати відпуст? 
Нагадуємо, що 23 жовтня 2020 року був оприлюднений Декрет, який змінює умови отримання індульгенцій у листопаді. 

Отримати відпуст можна:

1. Повний відпуст для тих, які відвідають цвинтар і помоляться за померлих, навіть лише в думці, призначений згідно з правилами на окремі дні від 1 по 8 листопада, може бути перенесений і на інші дні цього місяця, вільно обрані окремими вірними, також і не послідовні між собою. 

2. Повний відпуст, призначений на 2 листопада з нагоди спомину всіх померлих вірних для тих, які побожно відвідають храм або каплицю та помоляться «Отче наш» і «Вірую», може бути перенесений не лише на неділю перед або після урочистості Всіх Святих, але на інший день листопада, на вільний вибір окремих вірних.

3. «Похилі віком, хворі та всі ті, які через серйозні причини не можуть виходити з дому, наприклад, через обмеження, накладені компетентною владою на період пандемії, щоби запобігти скупченню багатьох вірних у священних місцях, вони можуть отримати повний відпуст, духовно єднаючись з усіма іншими вірними, повністю віддаляючись від гріха та з наміром сповнити, як тільки це стане можливим, три звичні умови (Сповідь, Причастя та молитва в наміренні Святішого Отця), помолившись перед іконою Ісуса або Пречистої Діви Марії побожні моління за померлих», – зазначається у декреті, пропонуючи також роздуми над євангельськими уривками, призначеними на заупокійні літургії, чи діла милосердя, жертвуючи Богові страждання та незручності свого життя. 

Зображення: Kolobrzeg
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.