Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Як отримати відпуст за померлих?
09:25 Неділя 0 1 062
1-11-2020, 09:25

Як отримати відпуст за померлих?

Апостольська Пенітенціарія пристосувала вимоги, що стосуються отримання індульгенцій до ситуації, що склалась через пандемію. Як у листопаді отримати відпуст? 
Нагадуємо, що 23 жовтня 2020 року був оприлюднений Декрет, який змінює умови отримання індульгенцій у листопаді. 

Отримати відпуст можна:

1. Повний відпуст для тих, які відвідають цвинтар і помоляться за померлих, навіть лише в думці, призначений згідно з правилами на окремі дні від 1 по 8 листопада, може бути перенесений і на інші дні цього місяця, вільно обрані окремими вірними, також і не послідовні між собою. 

2. Повний відпуст, призначений на 2 листопада з нагоди спомину всіх померлих вірних для тих, які побожно відвідають храм або каплицю та помоляться «Отче наш» і «Вірую», може бути перенесений не лише на неділю перед або після урочистості Всіх Святих, але на інший день листопада, на вільний вибір окремих вірних.

3. «Похилі віком, хворі та всі ті, які через серйозні причини не можуть виходити з дому, наприклад, через обмеження, накладені компетентною владою на період пандемії, щоби запобігти скупченню багатьох вірних у священних місцях, вони можуть отримати повний відпуст, духовно єднаючись з усіма іншими вірними, повністю віддаляючись від гріха та з наміром сповнити, як тільки це стане можливим, три звичні умови (Сповідь, Причастя та молитва в наміренні Святішого Отця), помолившись перед іконою Ісуса або Пречистої Діви Марії побожні моління за померлих», – зазначається у декреті, пропонуючи також роздуми над євангельськими уривками, призначеними на заупокійні літургії, чи діла милосердя, жертвуючи Богові страждання та незручності свого життя. 

Зображення: Kolobrzeg
Новини з Ватикану 09:01 Понеділок 0 63 Папа: зустріч між наукою та вірою для заглиблення у таїнство людини Звертаючись до учасників міжнародної конференції на тему «Пізнавати розум, тіло і душу», Святіший Отець вказав на важливість міждисциплінарних досліджень, що ведуть до кращого розуміння нас самих, та спрямовані «на той трансцендентний горизонт, до якого прагне наша істота».

Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.