Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Консисторія 28 листопада у новому форматі - онлайн
17:55 Понеділок 0 328
23-11-2020, 17:55

Консисторія 28 листопада у новому форматі - онлайн

Речник Апостольської Столиці підтвердив введення в сан 13 нових кардиналів, що відбудеться наступної суботи. Прес-служба Апостольського Престолу поширила деякі деталі щодо перебігу безпрецедентної консисторії.
Про це пише Vatican News.

Директор Ватиканського прес-центру підтвердив, що в суботу, 28 листопада 2020 року о 16:00 місцевого часу відбудеться оголошена звичайна загальна прилюдна консисторія, під час якої будуть введені в сан 13 нових кардиналів.

Щодо преосвященних Корнеліуса Сіма, Апостольського Вікарія Брунею, та Хосе Адвінкули, Архієпископа Капіса (Філіппіни), що не зможуть прибути до Ватикану через обмеження, пов’язані з пандемією, то речник Апостольської Столиці уточнив, що вони також стануть кардиналами під час цієї консисторії, а пізніше папський представник вручить їм відповідні відзнаки. Для членів Колегії Кардиналів, які через протиепідеміологічні заходи не мають можливості прибути до Риму, створено можливість єднатися із консисторією дистанційно за допомогою цифрової платформи.

Особливості цьогорічної церемонії

Ватиканський прес-центр поширив деякі відомості про перебіг церемонії. Зазначається, що проведення консисторії не матиме форми папської капели та відбуватиметься за участі обмеженої кількості Божого люду. Приготовані Префектурою Папського Дому перепустки застережені виключно для мирян, богопосвячених осіб, пресвітерів і єпископів, які супроводитимуть нових кардиналів, всього майже 100 осіб. Будуть присутні також настоятелі храмів, титули яких отримають нові кардинали.

Від імені нових кардиналів Святішого Отця привітає Маріо Ґрек, Генеральний Секретар Синоду Єпископів. Сама церемонія відбуватиметься як звичайно, окрім поцілунку миру між кардиналами, який скасовано. Беручи до уваги ситуацію в сфері охорони здоров’я, не відбуватимуться звичні у таких випадках «візити ввічливості», що проходять у заздалегідь визначених місцях, даючи можливість всім охочим привітати нових кардиналів.

Подячна Свята Меса

У неділю, 29 листопада, о 10:00 при катедральному престолі базиліки Святого Петра Папа Франциск відслужить Святу Месу. З ним співслужитимуть новостворені кардинали.
Новини з Ватикану 16:02 П'ятниця 0 146 Кардинал Черні: лише культура безкорисливого прийняття має майбутнє Про нову екцикліку Папи Франциска «Fratelli tutti» та актуальний виклик переселенців йдеться в статті кардинала Майкла Черні, ТІ, Заступника Секретаря для Відділу в справах мігрантів і біженців Дикастерії служіння цілісному людському розвитку, опублікованій на ресурсі Міжнародної Католицької Комісії в справах мігрантів.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.