Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Святіший Отець візьме участь в міжрелігійній молитві за мир
17:02 Субота 0 125
17-10-2020, 17:02

Святіший Отець візьме участь в міжрелігійній молитві за мир

Цьогорічна міжрелігійна молитва за мир, яку організовує Спільнота святого Егідія, відбудеться в Римі. Папа Франциск візьме участь у молитовному заході разом з Константинопольським Патріархом Варфоломієм І, а також іншими представниками християнських конфесій та великих релігій світу.
Про це пише Vatican News.

Як повідомив Ватиканський прес-центр, Папа Франциск візьме участь у молитовній зустрічі за мир, що відбудеться у вівторок, 20 жовтня 2020 року, на тему «Ніхто не врятується наодинці – мир і братерство». Захід, який щороку проводить Спільнота святого Егідія, бере свій початок від Міжнародного дня молитви за мир, скликаного святи Йоаном Павлом ІІ у жовтні 1986 року в Ассізі. Цьогорічна зустріч відбудеться в Римі. «У важкий момент історії внаслідок пандемії, а також старих та нових воєн, що тривають – наприклад, десятирічної війни в Сирії чи останньої в Нагірному Карабасі – серце Європи пропонує світові урочисту хвилину роздумів, молитви та зустрічі: послання надії на майбутнє в ім'я найбільшого блага, яким є мир», – читаємо в комюніке Спільноти святого Егідія з цієї нагоди.

Захід розпочнеться у вівторок пополудні. Спочатку різні релігії молитимуться в своїх місцях культу; Святіший Отець візьме участь в екуменічній молитві з представниками різних християнських конфесій в храмі «Santa Maria Aracoeli», де буде присутній також Константинопольський Патріарх Варфоломій І. Опісля представники різних релігій зберуться на Капітолійській площі, де відбудеться заключна церемонія під час якої виступлять Президент Італії Серджіо Матарелла, засновник Спільноти святого Егідія Андреа Ріккарді та прозвучить відеопослання Президента Європейської Комісії Урсули Фон дер Ляєн. Далі до присутніх звернуться також релігійні лідери: Константинопольський Патріарх Варфоломій І, Головний рабин Франції Хаїм Корсія, Генеральний Секретар Верховного Комітету втілення «Документа про загальнолюдське братерство» Мухаммед Махмуд Абдель Салам, представник буддизму Шотен Мінеґіші та, на завершення, Папа Франциск.

Дотримуючись заходів запобігання поширенню Covid-19, у цій зустрічі зможе взяти участь обмежена кількість осіб.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 11:02 Понеділок 0 94 Архієпископ Юрковіч про інтелектуальну власність і доступ до вакцин Необхідно визнати право на інтелектуальну власність, однак, потрібно уникати встановлення на цьому ґрунті перешкод у доступі до вакцини проти сьогоднішнього вірусу. На цьому наголосив архієпископ Іван Юрковіч, Постійний Спостерігач Апостольського Престолу при структурах ООН в Женеві.