Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Звернення єпископа Антала Мейнека перед виборами
15:01 П'ятниця 0 625
23-10-2020, 15:01

Звернення єпископа Антала Мейнека перед виборами

Дорогі Брати і Сестри!
Як вам відомо, 25-го жовтня по всій Україні проводитимуться місцеві вибори. Перед минулорічними парламентськими виборами я також звертав вашу увагу на відповідальність, яка стосується всіх нас у цьому плані, і зараз роблю те саме. Згідно з вченням нашої Церкви, кожна людина несе відповідальність перед Богом за ту країну, і за ту меншу громаду (місто, село), де вона живе. Тому закликаю вас прийти на виборчі дільниці того дня і вибирати відповідно до своєї совісті. З’ясуйте заздалегідь, який кандидат найближчий до принципів, які ви сповідуєте з переконанням. Нехай ніхто не продає свій голос за гроші, бо це є серйозний гріх: цим самим він продає і свою честь.

Закликаю всіх голосувати за того кандидата, який виступає за повагу до життя, за повагу до іншої людини, нації та релігії, а також за людські цінності наділені нам Богом, і щоб це він доводив своїми до тепер вчиненими діями та своїм життям.
Той, хто залишиться вдома, також голосуватиме, і не точно, що завдяки такому голосуванню відповідний кандидат ввійде до місцевого управління.

Отже, виконаймо наш громадянський та християнський обов’язок! Адже на якомусь рівні кожен з нас відповідає за майбутнє своєї країни та свого місця проживання.

Майнек Антал,
єпископ Мукачівської Дієцезії

Джерело: Мукачівська дієцезія
Офіційні документи України 17:00 П'ятниця 0 406 Звернення ВРЦіРО до російських релігійних діячів про евакуацію мирних мешканців і поранених захисників Маріуполя Звернення Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій до російських релігійних діячів про евакуацію з Азовсталі мирних мешканців і поранених захисників Маріуполя.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.