Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Місійна молитва блаженного кардинала Ньюмена
12:01 Субота 0 163
24-10-2020, 12:01

Місійна молитва блаженного кардинала Ньюмена

Господи Ісусе Христе, Ти – Цар усього світу, надія і очікування всіх народів! Усіх Ти відкупив своєю дорогоцінною Кров’ю. Поглянь милостиво на всі народи, розсіяні по широкому світі, і дай їм пізнання Твоєї істини. Пам’ятай, о Господи, про гіркі страждання, які Ти мусив терпіти, коли Тебе зрадили, згадай про Твої святі страсті на хресній дорозі і помилуй душі, які Ти створив.

Поглянь, Господи: лише частина людей прийняла Твоє Ім’я. Лише частина їх сповнена вірою і молиться до Тебе. Тисячі і мільйони їх на сході й на заході, на півдні й на півночі щогодини переходять із цього життя до вічності.

Не порахуй гріха тим бідолашним, які Тебе не знають, а яви світові якнайшвидше свою благодать. Дозволь, щоб усі люди Тебе пізнали, в Тебе увірували, Тобі служили. Ти – наше життя і спасіння, Ти – наше воскресіння, разом з Отцем і Святим Духом єдиний Бог навіки. Амінь.

З молитовника "Щоденно з Богом"

Зображення: Deon

Молитви 10:00 Понеділок 0 268 Молитва на захист людського життя 16-18 листопада припадає сторіччя легалізації вбивства ненароджених дітей у Радянській Росії. Невдовзі ця практика поширилась на інші країни СРСР. Україна не стала виключенням. За роки незалежності українські лікарі здійснили понад 30 мільйонів хірургічних абортів. 
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.