Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Допомога від Папи родинам екіпажу затонулого корабля
16:02 Четвер 0 255
22-10-2020, 16:02

Допомога від Папи родинам екіпажу затонулого корабля

Сім’ї також отримують духовну та психологічну підтримку від осередків морського апостоляту.
Про це пише Vatican News.

Через Дикастерію служінні цілісному розвиткові людини Папа Франциск переслав фінансову допомогу всім сім’ям членів екіпажу судна «M/V Gulf Livestock 1», що затонуло в Японському морі на початку вересня, потрапивши у тайфун. Корабель вирушив із Нової Зеландії та прямував до Китаю. З присутніх на борту 43 членів екіпажу (39 філіппінців, 2 австралійці та 2 новозеландці) вдалося врятуватися лише двом.

За посередництвом Апостольських Нунціатур та місцевих осередків морського апостоляту «Stella Maris», допомога буде особисто передана родинам пропалих безвісті та двом врятованим морякам, разом з особистим подарунком від Папи Франциска як вияв його близькості та солідарності.

У повідомленні Дикастерії зазначається, що цей матеріальний внесок від перших днів трагедії супроводиться духовною та психологічною підтримкою, яку філіппінським сім’ям надають співробітники, капелани та черниці осередків «Stella Maris». Підтримка, що з огляду на обмеження, пов’язані з пандемією COVID-19, надавалася за посередництвом цифрових засобів, надаватиметься й надалі протягом кількох наступних місяців.
Новини зі світу 14:02 Вівторок 0 501 Світ потребує молитви про покликання до священства Центральне Бюро статистики Церкви проаналізувало тенденції у зміні кількості священиків між 2013 та 2018 роками, що збігається із першим п’ятиріччям триваючого понтифікату. В той час, як загальна кількість незначно зменшилася, в Африці та Азії зафіксовано помітне зростання.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.