Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Йоан Павло ІІ - покровитель Католицького Медіа-Центру
14:50 Четвер 0 721
22-10-2020, 14:50

Йоан Павло ІІ - покровитель Католицького Медіа-Центру

Наша каплиця має привілей - реліквії св. Йоана Павла ІІ. Завдяки цьому, в тиші наших сердець, щодня можемо заносити молитви до нашого небесного покровителя.
Католицький Медіа-Центр був створений з нагоди візиту Святішого Отця Йоана Павла ІІ до України. На той момент головним завданням було висвітлення паломництва понтифіка на українських землях. Після завершення візиту, КМЦ стає інформаційним ресурсом про життя Церкви в Україні та світі, видавцем християнського дитячого часопису "Водограй" та реалізатором багатьох інших проектів.

Під час святкування 10-ї річниці заснування Медіа-Центру в розмові з митрополитом Львівським Мечиславом Мокшицьким, особистим секретарем Йоана Павла ІІ, виникла ідея передати реліквії на той момент вже блаженного папи (беатифікований 1 травня 2011 року).


"Ми написали відповідне прохання. Його також підтримав єпископ Віталій Скомаровський, який тоді був відповідальний за ЗМІ при Конференції єпископату України. Нам вдалося отримати не лише реліквії І ступеню, волосся, а й піуску понтифіка та пам`ятний медальйон з нагоди його візиту до України", - розповідає о. Павло Вишковський ОМІ, який на той час був директором Католицького Медіа-Центру. "Це для нас великий подарунок. Ми навіть і не мріяли про таку пам`ятку".


Після того, як реліквії були привезені до КМЦ, вони тут не затримались. Протягом року (це було одразу після беатифікації Йоана Павла ІІ) Місіонери Облати Марії Непорочної та сестри гоноратки їздили по парафіях України, аби люди могли вшанувати реліквії та молитись за заступництвом святого наших часів. Крім того, КМЦ видав дві книги: "Вівторки любив найбільше" та "Місце для кожного". Видання побудовані на основі свідчень особистого секретаря Йоана Павла ІІ архієпископа Мечислава Мокшицького, які допомагають більше дізнатись про життя та духовність Кароля Войтили.


Нагадуємо, візит Йоана Павла ІІ до України відбувався з 23 по 27 червня 2001 року. Це була 94-а Апостольська подорож Святішого Отця.

Аліна Петраускайте, КМЦ

Фото: архів КМЦ 
Історія Церкви в Україні 10:01 П'ятниця 0 1 399 Як народилася містичка в костелах Софії в Житомирі та Олександра в Києві (ФОТО) Напевно образ Божого Милосердя з Кракова Лагевніків авторства Адольфа Хіля знаходиться у кожному католицькому храмі в Україні. Та мало хто знає, що цей самий художник намалював ще один образ Ісуса, об’явлення якого розпочалися у Києві та Житомирі.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.