Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Відбулося освячення храму святого Йоана Павла ІІ у Львові-Сокільниках
10:05 Понеділок 0 355
20-07-2020, 10:05

Відбулося освячення храму святого Йоана Павла ІІ у Львові-Сокільниках

18 липня 2020 року, у Львові-Сокільниках звершили освячення римсько-католицького храму святого Йоана Павла ІІ, а також сімейного центру. 
Очолив освячення храму кардинал Конрад Краєвський у співслужінні із Митрополитом, архієпископом Львівським РКЦ Мечиславом Мокшицьким, єпископом-помічником Львівської архідієцезії Едвардом Кавою, настоятелем парафії отцем Григорієм Драусом та численним духовенством.

У своєму слові подяки настоятель парафії отець Григорій Драус не лише висловив вдячність, але також підкреслив, що осердком цієї парафіяльної спільноти є родини, зокрема багатодітні. Головними завданнями на сьогодні, отець Григорій бачить відкривати двері для Христа, а також нова євангелізація для охрещених та невіруючих.


Митрополит Мечислав Мокшицький підкреслив, що збираючись у цьому храмі присвяченому святому Йоанові Павлу ІІ неможливо не повернутися у 2001 рік, коли Папа відвідав Львів.


"Ця Церква постає у складному історичному часі для України. На Сході триває війна, а весь край знаходиться під загрозою епідемії COVID-19. Однак ми не злякалися цих труднощів, а посилили наші старання, результатом чого стала ця будівля, яку передаємо Богові, через руки та заступництво святого Йоана Павла ІІ, як дар нашої віри і вдячності. Нагодою для цього є 100-та річниця від дня його народження. Неприхованою радістю для всіх нас є присутність Його Еміненції кардинала Конрада Краєвського, Папського розподілювача милостині, близького співпрацівника Папи Франциска, а раніше святого Йоана Павла ІІ”.


Натомість кардинал Конрад Краєвський підкреслив, що у сьогоднішні непрості часи маємо брати приклад із Папи Йоана Павла ІІ, який колись на запитання: “Чого ти боїшся?”, – відповів, що не боїться нічого. Така відповідь можлива лише тоді, коли людина всеціло довіряє Богові. Терплячи хвороби наприкінці життя, Папа ніколи не нарікав, а сміливо дивився труднощам в очі.

“У своєму житті треба розносити довкола “запах Бога”. А храм, який за хвилю буде освячений, служить нам для того, щоб ми могли щодня Бога нести у щоденне життя. Коли святий Папа Йоан Павло ІІ спілкувався з іншими людьми,то він слухав їх так уважно, що відчувалося, що та людина, яка перебуває зараз поруч, є найважливішою. Він у ближніх бачив Христа. Якщо хочемо бути святими, живімо за Євангелієм!”.

Додамо, що парафія святого Йоана Павла ІІ спершу розміщувалася в Українському Католицькому університеті. Візитівкою парафії було і є проведення щорічної екуменічної події “Римське Різдво”.  У 2017 році у Сокільниках була освячена тимчасова каплиця, паралельно тривало будівництво храму, який і освятили сьогодні.

Підготувала Оксана Бабенко, фото Ярини Балабаник

Джерело: Духовна велич Львова

13:03 Субота 0 245 Єпископи України спільно молились за жертв голодомору На завершення 54 Конференції Єпископів РКЦ в Україні, 28 листопада, в день молитов за жертв голодомору, єпископи зібрались о 8.00 в каплиці реколекційного дому Львівської Архідієцезії в Брюховичах, щоб спільно молитися під час Євхаристії за трагічно загиблих від геноциду та їхні родини.
Новини з України 09:05 Четвер 0 1 110 «Після добре пережитих реколекцій хочеться літати» - як єпископи переживають свої реколекції З понеділка, 23 листопада 2020 року у Брюховичах біля Львова, тривають спільні реколекції єпископатів латинського та візантійського обрядів України, що відбуваються у стінах Вищої духовної cемінарії Львівської архідієцезії.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.