Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Кардинал Конрад Краєвський благословив підопічних «Карітас-Спес» у Львові
12:20 Неділя 0 376
19-07-2020, 12:20

Кардинал Конрад Краєвський благословив підопічних «Карітас-Спес» у Львові

Кардинал Конрад Краєвський -  Папський розподілювач милостині відвідав благодійну кухню «Карітас-Спес» Львівської Архідієцезії РКЦ в Україні та уділив Папське благословення для всіх присутніх.
Кардинал Конрад Краєвський супроводжував архієпископ, митрополит Львівський Мечислав Мокшицький та директор "Карітас-Спес" Львівської архідієцезії отець Вячеслав Дорош. 


Кухня для бідних «Карітас-Спес» при Львівській архідієцезії РКЦ діє вже більше 10 років, та щоденно годує понад 120 потребуючих.


Джерело: Caritas-Spes Ukraine
13:03 Субота 0 253 Єпископи України спільно молились за жертв голодомору На завершення 54 Конференції Єпископів РКЦ в Україні, 28 листопада, в день молитов за жертв голодомору, єпископи зібрались о 8.00 в каплиці реколекційного дому Львівської Архідієцезії в Брюховичах, щоб спільно молитися під час Євхаристії за трагічно загиблих від геноциду та їхні родини.
Новини з України 09:05 Четвер 0 1 110 «Після добре пережитих реколекцій хочеться літати» - як єпископи переживають свої реколекції З понеділка, 23 листопада 2020 року у Брюховичах біля Львова, тривають спільні реколекції єпископатів латинського та візантійського обрядів України, що відбуваються у стінах Вищої духовної cемінарії Львівської архідієцезії.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.