Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Виставка присвячена св. Зигмунту Гораздовському у Львові
12:05 П'ятниця 0 155
26-06-2020, 12:05

Виставка присвячена св. Зигмунту Гораздовському у Львові

Запрошуємо відвідати виставку студентських робіт Львівського коледжу декоративного і ужиткового мистецва ім. І. Труша “Шляхом служіння Св. Зигмунга”.
Відкриття виставки відбудеться 28 червня (неділя) о 19:15 год. у Палаці римсько-католицьких архієпископів, вул. В. Винниченка, 32.

Місцем невтомної любові до ближнього, активної душпастирської й харитативної роботи для о. Зигмунта Гораздовського (1845 - 1920) був Львів, де за його ініціативи було засновано ряд доброчинних інституцій: Дім добровільної праці для жебраків, Дешева кухня, Заклад для невиліковно хворих та одужуючих, Інтернат Св. Йосифа і Заклад Дитятка Ісуса для одиноких матерів та покинутих дітей. Допомагали в роботі цих установ небайдужому отцю францисканки третього світського ордену. 1884 року для них о. Зигмунд подбав про затвердження церковною владою Згромадження сестер Св. Йосифа.

Доля Св. Зигмунта, його жертовна праця на благо вбогих та принижених задля полегшення їх терпіння й допомоги у спасінні душ, велика доброта і лагідність, вірність Богові й обраному шляху сьогодні мають сумлінне та методичне продовження в служінні бл. 500 сестер в 11 країнах світу, які не відступають від харизми свого Отця Засновника.

Пам’ятні місця, пов’язані з 40-річним періодом служіння “Священика жебраків та Отця убогих” у Львові, зафіксували на полотні й папері студенти різних відділів Львівського коледжу декоративного і ужиткового мистецва ім. І. Труша з ініціативи ГО "КонтрФорс".

Вхід на виставку вільний.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий