Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » "Переслідувана Церква": видання угорською мовою
15:00 Понеділок 0 152
20-01-2020, 15:00

"Переслідувана Церква": видання угорською мовою

Є деякі теми в історії про які воліють мовчати. Переслідування Церкви - одна з таких тем. Однак з плином часу, історична правда виходить все далі за межі України.  
Якщо не будемо повертатись до нашої історії, то з плином часу їй загрожує забуття, а ми - будемо знову і знову повторювати помилки. Своєрідним пригадуванням, а може навіть і відкриттям деяких невідомих сторінок, є книга "Переслідувана Церква. Католики України в часи комуністичного режиму" отця Павла Вишковського зі Згромадження Місіонерів Облатів Марії Непорочної. Книга містить інформацію про становище католиків в Україні до Жовтневого перевороту, мотиви і методи переслідування Церкви, окремі історії священиків та богопосвячених осіб, а також мирян, які укріплені міццю Святого Духа не завагались визнати свою віру та дати приклад, гідний наслідування для нащадків.

Ініціатива видання книги "Переслідувана Церква" угорською мовою належить о. Франциску Ференцу OFM. Уперше її видали 2013 року, друге видання - 2020 року, загальним накладом 1300 примірників. Ділячись своїми враженнями, автор книги, о. Павло Вишковський ОМІ, підкреслює свою вдячність Богові, отцю Франциску та всім його співпрацівникам, які доклали зусиль, щоб книга побачила світ угорською. Крім того, він зазначив: "Радію з того, що попри складне і насичене життя, люди, все ж таки, знаходять час на читання книжок, шукають у них приклади для зміцнення своєї віри. Саме про це свідчить ще одне видання книжки: вона потрібна людям".

Загалом книги о. Вишковського ОМІ присвячені різній тематиці розійшлися у кількості 100 тисяч примірників. Зворушливими для автора є ті випадки, коли люди підходили і дякували, що "завдяки якійсь публікації змогли розпізнати своє покликання чи повернутися до Бога". "Бо, по суті, євангелізація – це єдина мета, яка спонукає мене писати", - підкреслює о. Павло.  

Книгу "Переслідувана Церква" можна придбати у Католицькому Медіа-Центрі.   

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 11:14 Субота 0 78 Португалія: християни, євреї, мусульмани проти евтаназії Президент Португалії зустрівся з представниками християн, євреїв та мусульман у справі легалізації евтаназії в цій країні, яку просуває лівий блок. Парламентська дискусія на цю тему відбулася 20 лютого. У багатьох церквах Португалії триває молитва за життя.