Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Єпископ Олександр Язловецький на відпусті: «Нашим скарбом є Ісус Христос»
11:07 Понеділок 0 1 029
20-01-2020, 11:07

Єпископ Олександр Язловецький на відпусті: «Нашим скарбом є Ісус Христос»

У суботу, 18 січня, парафія у Гришківцях, Бердичівського району, відзначала храмове свято на честь св. Агнеси, діви і мучениці.
 З нагоди відпусту до парафії прибув єпископ-помічник Київсько-Житомирської дієцезії Олександр Язловецький.

Перед храмом єпископа привітали парафіяни та настоятель отець Андрій Ковалевський.


Перед початком Святої Меси отець Андрій привітав усіх присутніх священиків і черниць, а також подякував парафіянам і сестрам серцянкам, які служать при парафії, за підготовку до храмового свята.


Єпископ Олександр у проповіді  розповів декілька цікавих історій з життя святої Агнеси, а також поділився роздумами над євангельським уривком про скарб.


Єпископ звернув увагу присутніх на те, що для християн справжнім "скарбом є Ісус Христос", і цей досвід стає ще більш переконливим з віком, приносить людині справжнє щастя. Приклад життя святої Агнеси, покровительки парафії, показує, як діва і мучениця жила цією думкою. «Хтось скаже, що нашим скарбом є наші заслуги, добрі вчинки, молитви, милостиня. Але на першому місці має бути Господь, якщо це не так, маємо Його там поставити, це не так складно», - зазначив проповідник.  

Участь у святковій Євхаристії узяли також вірні з інших парафій Бердичева й навколишніх сіл.


На завершення Літургії усі заспівали подячний гімн «Те Deum». Відбулося виставлення Пресвятих Дарів та помолились літанію до святої Агнеси. Наприкінці Святої Меси парафіяни подякували єпископу Олександру та помолилися у намірах єпископа. 


Після Євхаристії з нагоди Року молитов за покликання до священства та чернечого життя єпископ вручив бажаючим молитовного ангела. На кожному ангелі був відповідний молитовний намір за богопосвячених осіб та за покликання. Кожний мав можливість стати таким "ангелом молитви" на цілий рік. Крім того, додому віряни повернулись з солодкими подарунками. 


Максим Железницький, відео с. Марієтта Мікса
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.