Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Кардинал Руїні: Для Йоана Павла ІІ найважливішою була євангелізація
13:27 П'ятниця 0 144
24-01-2020, 13:27

Кардинал Руїні: Для Йоана Павла ІІ найважливішою була євангелізація

Справа, яка була найважливішою для Йоана Павла ІІ як єпископа Риму – це нова євангелізація Вічного міста, – згадує кардинал Камілло Руїні, який від його імені впродовж 14 років як кардинал-вікарій відповідав за душпастирську роботу в Римській дієцезії. 
З нагоди 100-річчя від дня народження Папи Йоана Павла ІІ, що припадає цього року, він звертає особливу увагу на близькість святого Папи з його дієцезією.

Щоразу, коли він готувався відвідати римську парафію, а робив це в середньому 15 разів на рік, запрошував його на вечерю разом з допоміжним єпископом, відповідальним за цю ділянку, а також священика та вікарія. Він робив те ж саме з нагоди інших римських заходів, таких як щорічні зустрічі зі студентами, священиками та відвідування лікарень.

Кардинал Руїні також згадує про велику працю євангелізації, яку здійснили в Римі з ініціативи Йоана Павла II безпосередньо перед Великим Ювілеєм. Разом із священиками задіяли 2 тис. монахинь та 14 тис. мирян. Відвідали 70% римських сімей і 50% робочих місць. Йоан Павло II знав, що Рим є серцем Церкви і має бути взірцем для всіх, – зазначив кардинал Руїні.

Говорячи про спогади, як особисті, так і професійні, італійський кардинал пригадав візити Йоана Павла ІІ до парафій, від яких він не відмовлявся, незважаючи на прогресуючу хворобу, а також про його занурення в молитву, навіть тоді, коли довкола був шум і замішання.

На запитання про ставлення святого Папи до целібату, кардинал Руїні зауважив, що він повністю погоджувався з навчанням свого попередника Павла VI. Для Йоана Павла ІІ відмова від целібату була немислимою, – додав кардинал Руїні.

Джерело: Католицький оглядач

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 11:14 Субота 0 80 Португалія: християни, євреї, мусульмани проти евтаназії Президент Португалії зустрівся з представниками християн, євреїв та мусульман у справі легалізації евтаназії в цій країні, яку просуває лівий блок. Парламентська дискусія на цю тему відбулася 20 лютого. У багатьох церквах Португалії триває молитва за життя.