Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Річниця смерті отця Людвіга Камілевського в Житомирі
09:17 Середа 0 320
22-01-2020, 09:17

Річниця смерті отця Людвіга Камілевського в Житомирі

Рік тому Господь покликав по вічну нагороду отця Людвіга Камілевського, багаторічного настоятеля парафії святого Вацлава в Житомирі. 
Про це повідомляє Київсько-Житомирська дієцезія.


В першу річницю смерті, в храмі, який відбудовував отець Людвіг, зібралось багато людей, які разом хотіли молитись до Господа за свого настоятеля, завдяки зусиллям якого, мікрорайон Крошня має свою святиню. Очолив святу Месу єпископ Леон Дубравський, якого отець Віктор Маковський привітав, як земляка, житомирянина, як крошенського парафіянина. Співслужили йому також єпископ Ян Пурвінський та священики, які приїхали з різних парафій. Був також присутній архієпископ Житомирський і Поліський Володимир (ПЦУ). 


«Таємниця покликання є в Серці Божому» - так почав свою проповідь єпископ Леон. «Священик це той, на чиї слова приходить Ісус. Слова ці часто повторював отець Людвіг, невтомний працівник ниви Господньої». Про авторитет батька, священика говорив єпископ під час проповіді. Світ хоче знищити авторитет священика, батька, матері. Єпископ пригадав, що потрібно виховувати нове покоління на традиції, на слові Божому, і тільки тоді будуть нові покликання, нові священики та добрі родини.


На закінчення проповіді не обійшлось без співу колядок, які так любить співати єпископ Леон.


Перед благословення була освячена пам'ятна дошка, яка назавжди буде пригадувати про отця Людвіга, який так багато зусиль віддав парафії святого Вацлава в Житомирі.


Все, чого можемо просити для наших померлих – це Божого милосердя для них, зокрема для отця Людвіга Камілевського. А також дякувати за його життя, присутність серед нас і ревне служіння, плодами якого зараз користуємось.


Нехай Милосердний Господь винагородить отцю Людвігу його ревне служіння.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий