Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Переслідувана церква. Католики України в часи комуністичного режиму. о. Павло ВИШКОВСЬКИЙ ОМІ.
12:18 Середа 0 455
1-01-2020, 12:18

Переслідувана церква. Католики України в часи комуністичного режиму. о. Павло ВИШКОВСЬКИЙ ОМІ.

Книга «Переслідувана Церква» відкриває один з найбільш значущих періодів в історії українського народу. Вона висвітлює мучеництва Католицької Церкви в Україні у минулому столітті. Йдеться про свідчення, сповнені світла, а часто й героїзму, які були дані до пролиття крові, до жертвування життям заради вірності Богу.

Відгук про книгу Джампаоло Маттеї, L`Osservatore Romano: "Вважали великим злочином бути вірним Христу. І це стало у ХХ столітті в Україні підставою для звинувачення, переслідування і масштабного знищення, спрямованого проти тих, хто жив вірою в Ісуса Христа. Йдеться про те, щоб не загинула пам'ять про цю велику кількість християн, яких вбивали, переслідували й депортували тільки за те, що вони були віруючими. І саме це є метою книги, написаної о. Павлом Вишковським ОМІ. Ця книга - вражаюча й зворушлива розповідь. Говорять свідки, документи, факти. Щоб описати те, що було, не вистачає навіть слів. Це дійсність, яка нас міцно вражає".  

Формат А5, м'яка обкладинка, 312 с. Ціна 60 грн.

Замовити книгу можна в редакції за тел.: 0979650794, або написавши лист на е-мейл: magazynkmc@ukr.net.


Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Духовна література 16:35 Вівторок 0 442 Це ті, котрі прийшли з великого утиску..." (Одкр. 7, 14). Тиврівський Меморіал мучеників Римсько-Католицької Церкви XX в Україн о. Павло Вишковський
Це ті котрі не піддалися злу, завжди нещадному, особливо тоді, коли людина хоче домінуватинад іншою людиною.