Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » У Львові вдруге відбудеться Великий різдвяний концерт «NOEL»
10:10 П'ятниця 0 232
24-01-2020, 10:10

У Львові вдруге відбудеться Великий різдвяний концерт «NOEL»

24 січня, у Центрі Довженка, гурт “Lux Mundi” спільно з хором “TAIZE LVIV”, та великим збірним оркестром, запрошують усіх львів’ян та гостей міста на велике різдвяне дійство
Близько сотні музикантів одночасно виступлять на одній сцені, та виконають всім відомі, та маловідомі колядки і різдвяні пісні з усього світу. Декілька з них прозвучать вперше українською мовою, а декілька звучатимуть мовою оригіналу, ба більше, їх виконають носії цієї мови. Також можна буде поколядувати разом і всім відомі українські колядки.

«Цього року ми особливо підійшли до вибору пісень на цей концерт. Для нас було важливо аби кожен хто його відвідає, зміг ніби повернутись у ці події, у Вифлиєм, до убогих ясел. Ми передамо ці пісні у зовсім новій обробці, це буде зміна стилів, від спокійних ліричних творів, до року, джазу, та рок-н-ролу. Аби це прозвучало дійсно круто, ми зібрали великий оркестр музикантів з різних куточків України, які спеціально приїдуть до Львова аби виконати ці пісні разом з нами» - зазначає організатор концерту, лідер гурту Lux Mundi, Павло Ковальчук.

Запрошуємо кожного долучитись до цього дійства, і відчути радість народження Ісуса у такий незвичний спосіб.

Подія на Фесбуці

Вхід вільний.
Початок о 19.30

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий