Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Ватикан на Книжковому ярмарку у Франкфурті
14:11 П'ятниця 0 80
18-10-2019, 14:11

Ватикан на Книжковому ярмарку у Франкфурті

Під час важливого видавничого заходу в цьому німецькому місті Ватиканське видавництво представило нову серію екуменічного характеру.
Про це повідомляє Vatican News.

Ватиканське книжкове видавництво, що входить до Дикастерії в справах комунікації, також і цього року бере участь у Міжнародному книжковому ярмарку у Франкфурті, що триває від 16 до 20 жовтня, організувавши спільний стенд із Видавничим відділом Ватиканських музеїв. Присутність на одній з найочікуваніших подій у світі видавничої справи є нагодою зустрітися з видавцями з різних частин світу, щоб обговорити можливості поширення навчання Святішого Отця.

Нова екуменічна серія

Ватиканський павільйон організований у формі «відкритого простору», що вказує на обмін ідеями та на готовність до діалогу. Ватиканське видавництво виставило найважливіші новинки року та видавничі проекти, які побачать світ найближчим часом. Серед найзначущіших новинок – серія «обмін дарами», що має екуменічний характер. У книгах з цього циклу публікуються тексти й промови Папи, один з яких – вперше, з передмовами від представників Церков і церковних спільнот, з якими Католицька Церква веде екуменічний діалог.

Перші дві книги з нової серії – це «Наша Мати Земля. Християнське бачення викликів, пов’язаних з довкіллям» з передмовою Патріарха Варфоломія І та «Молитва» з передмовою Патріарха Кирила. На полицях книгарень вони з’являться 24 жовтня. Крім екуменічного аспекту, серія «обмін дарами» отримала міжнародний сертифікат FSC (Forest Stewardship Council – Лісової наглядової ради), що підтверджує відповідальний підхід до використання паперу. Назва серії навмисно написана з малої літери, як символ поміркованості.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий