Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Зустріч Папи Франциска з індіанцями Амазонії
15:14 П'ятниця 0 91
18-10-2019, 15:14

Зустріч Папи Франциска з індіанцями Амазонії

Глава Католицької Церкви наголосив на тому, що Євангеліє повинно інкультуруватися й перестеріг перед новими формами колонізації.
Про це повідомляє Vatican News.

Ввечері, 17 жовтня 2019 року, Святіший Отець зустрівся з групою індіанців з амазонського регіону, деякі з них беруть участь в Спеціальній Асамблеї Синоду Єпископів, інші прибули до Риму для участі в різних суміжних заходах. В зустрічі взяли участь також кардинад Клаудіо Гуммес та Архиєпископ Порто-Вельйо Роке Палоскі.

Як зазначає Директор Ватиканського прес-центру, зустріч розпочалася доповіддю, яку зачитали чоловік і жінка, що представляють індіанців, склавши Папі подяку за скликання Синоду й попросили допомоги у здійсненні прагнення забезпечити спокійне і щасливе життя їхнім народам, дбаючи про їхню землю, захищаючи воду, щоб також їхні нащадки могли втішатися ними.

Святіший Отець звернувся до присутніх з декількома словами, підкресливши, що Євангеліє схоже до зерна, яке падає на ту землю, на яку натрапить, і проростає характерно до цієї землі. Посилаючись на Амазонський регіон, Святіший Отець вказав на загрози з боку нових форм колонізації. Врешті, посилаючись на початки християнства, що зродилося в єврейському світі, розвинулося в греко-римському й пізніше досягло інших земель, Папа Франциск наголосив, що Євангеліє повинно інкультуруватися, щоби «народи отримували звіщення Ісуса у своїй власній культурі».

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 14:21 Субота 0 47 П’ятниця милосердя: нова нічліжка для безхатченків і відвідини медпункту Чергова «п’ятниця милосердя» привела Папу Франциска до «польової поліклініки», оснащеної на площі Святого Петра для бідних, та до безхатченків, для яких відкрито осередок нічного й денного перебування у престижному палаці.