Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Відпуст на честь святого Андрія в новоспорудженій каплиці в Житомирі
14:40 П'ятниця 0 80
7-12-2018, 14:40

Відпуст на честь святого Андрія в новоспорудженій каплиці в Житомирі

1 грудня 2018 року в тимчасовій каплиці святого апостола Андрія в Житомирі, спорудженій протягом двох останніх місяців завдяки зусиллям настоятеля отця Євгена Бобика на місці будівництва майбутнього парафіяльного храму, відбулося храмове свято на честь покровителя парафії з першою Месою в новій святині. 
Про це повідомляє сайт «Костели та каплиці України».

Урочистість очолив і виголосив проповідь настоятель Житомирського кафедрального собору святої Софії отець Віталій Безшкурий, із яким співслужив, серед інших, настоятель житомирської парафії святого Вацлава на Крошні отець Віктор Маковський.

Парафія з 2009 року послуговувалася каплицею, облаштованою в кімнаті багатоповерхового будинку на вулиці Селецькій. Зареєстровано парафіяльну спільноту 30 березня 2010 року. Першим адміністратором парафії був отець Станіслав Білявський.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:43 Понеділок 0 127 Храмове свято у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію Урочистість Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії 8 грудня – це храмове свято для однойменної парафії в Бердичеві, яка діє при Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію.