Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Бог не зрікається нікого зі Своїх дітей
15:00 Вівторок 0 176
10-05-2022, 15:00

Папа: Бог не зрікається нікого зі Своїх дітей

Папа Франциск власноручним листом відповів на деякі запитання, поставлені священником, який трудиться в душпастирстві серед представників ЛГБТ-спільноти.
Про це пише Vatican News.

Божим стилем є «близькість, милосердя та лагідність». Про це Папа Франциск нагадав у короткому листі, відповідаючи на запитання священгика-єзуїта Джеймса Мартіна, який здійснює свій апостолят серед представників ЛГБТ-спільноти. Душпастир 5 травня написав до Папи, запитуючи, чи він був би готовий відповісти на кілька запитань, які йому зазвичай ставлять католики, що зараховують себе до цієї спільноти. Через кілька днів священник отримав власноручно написані відповіді Святішого Отця, що у формі міні-інтерв’ю були опубліковані на сайті Outreach, створеному єзуїтом.

«Щодо ваших запитань, – написав Папа, – мені спадає на думку дуже проста відповідь».

Що найважливішим з того, що особи ЛГБТ повинні знати про Бога? Бог є Батьком і не зрікається нікого зі Своїх дітей. А «стилем» Бога є «близькість, милосердя та лагідність». На цій дорозі знайдете Бога.

Що б Ви хотіли, аби представники спільноти знали про Церкву? Я би хотів, щоб вони читали Книгу Діянь Апостолів. Там вони знайдуть образ живої Церкви.

Що скажете католикові з ЛГБТ-спільноти, який пережив відкинення з боку Церкви? Я би хотів, щоб його визнали не «відкиненим з Церквою», але як «людей у Церкві». Церква є матір’ю, вона кличе та збирає всіх своїх дітей. Візьмімо, наприклад, притчу про запрошених на бенкет: «праведні, грішники, багаті та вбогі, тощо» (Мт 22, 1-15; Лк 14, 15-24). Церква, що є «селективною», «чистокровною» не є Святою Матір’ю Церквою, але радше сектою.

У червні минулого року Папа Франциск також надіслав о. Мартіну власноручного листа, в якому зазначав, що Бог «з любов’ю наближається до кожної Своєї дитини, до всіх і до кожного зокрема. Його серце відкрите для всіх і для кожного. Він – Батько».
Новини з Ватикану 13:01 П'ятниця 0 75 Кардинал Паролін: після місії архієпископа Ґаллаґера оцінимо шанси візиту Папи до Києва Після завершення місії архієпископа Пола Річарда Ґаллаґера, секретаря у справах стосунків Апостольського Престолу в Україну буде розглянуто можливість продовження спроб перемовин чи буде заплановано візит Папи до цієї країни.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.