Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: авіація повинна бути джерелом зустрічі, а не засобом знищення
09:02 Понеділок 0 127
16-05-2022, 09:02

Папа: авіація повинна бути джерелом зустрічі, а не засобом знищення

Приймаючи представників італійської Національної організації цивільної авіації, Папа Франциск наголосив на служінні культурі зустрічі, яке здійснює ця сфера діяльності, й у контексті війни в Україні побажав, аби небо завжди було мирним.
Про це пише Vatican News.

Сприяючи переміщенню мільйонів пасажирів, авіаційна галузь сприяє розвиткові людських і соціальних стосунків на міжнародному рівні. Й кричущим контрастом до цього є випадки, коли авіація використовується як засіб атаки, знищення та смерті. Думками про це Папа Франциск ділився, зустрічаючись у п’яницю, 13 травня 2022 року, із представниками італійської Національної організації цивільної авіації.

«Ми це, на жаль, бачимо, – сказав він, – і в цій жахливій війні в Україні, щоденно позначеній повітряними бомбардуваннями. Перед обличчям цієї спустошливої картини, наше серце ще сильніше стискає надія на те, що небо завжди і тільки буде небом мирним, яким можемо літати в мирі, щоби започатковувати та зміцнювати стосунки дружби та миру. Авіація – це дружба, це зустріч!».

У своєму слові до представників авіаційної галузі Святіший Отець зазначив, цивільна авіація зробила важливий внесок у розвиток сучасного світу, «наближаючи далекі між собою народи». «Тисячі пасажирів можуть дістатися до інших міст і країн на працю, з метою туризму, за сімейними обставинами, й таким чином доторкнутися до різних культур і традицій. Таким чином, відбувається сприяння знайомствам, співпраці та взаємообмінові в культурній, економічній і релігійній сферах», – сказав він, зазначивши, що перед обличчям постійної спокуси повернутися до відновлення національних бар’єрів, «ще більше виділяється це служіння зустрічі та братерству».
Новини з Ватикану 12:01 Вівторок 0 63 Папа народам ДР Конго та Південного Судану: не дайте викрасти у вас надію У день, коли повинна була розпочатися Апостольська подорож до Демократичної Республіки Конго та Південного Судану, відкладена на пізніше через стан здоров’я Папи Франциска, він вирішив звернутися до мешканців за посередництвом відеопослання.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.