Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Літній дитячій табір при ХСП в Піонерському
17:31 Четвер 0 457
28-06-2018, 17:31

Літній дитячій табір при ХСП в Піонерському

У прифронтовому селі Піонерське, що біля Маріуполя, діє дитячий табір під опікою Християнської служби порятунку. 
Про юних підопічних тут піклуються чотири черниці: сестра Марія зі Згомадження Канонічок Святого Духа, сестра Єлисавета з оредну Урсулінок Унії Римської, сестри Наталія й Вікторія зі Згомадження Служебниць Святого Духа – та світська волонтерка Вікторія з київської парафії святого Миколая. Великий дар для табору – пристуність отця Андрія Сідлецького зі Згромадження Отців Маріянів. 

Діти в таборі беруть активну участь у різноманітних іграх і забавах, катехизах, спільних молитвах, купаються в морі. На території є каплиця. Особливе місце посідає Євхаристія: діти палко моляться на Літургіїї, згадуючи про рідних і близьких, просячи про мир в Україні; діляться своїми радощами, тривогами, переживаннями.

Дякуємо всім волонтерам і благодійникам ХСП, завдяки яким табір триває. Діти зростають духовно та зміцнюються фізично.

Про це розповідає Володимир Завадський.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України / Молитви 11:48 Середа 0 74 Паломництво ікони Матері Божої Коденської – Матері Єдності Санктуарій Матері Божої Коденської, Цариці Підляшшя і Матері Єдності, розташований на сході Польщі, у Кодені над Бугом. Тут з 1927 року працюють Місіонери Облати Марії Непорочної. 2019 рік оголошено роком Божої Матері Коденської, і з цієї нагоди копія чудотворного образу побуває у всіх спільнотах і парафіях, де працюють Місіонери Облати. В Україні вона перебуватиме протягом 9 місяців (у кожній спільноті приблизно місяць).