Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа Франциск зустрівся з жертвами насильства з боку чилійських священиків
16:32 Субота 0 235
28-04-2018, 16:32

Папа Франциск зустрівся з жертвами насильства з боку чилійських священиків

Пополудні 27 квітня 2018 року Папа Франциск особисто зустрівся з трьома жертвами сексуального насильства з боку чилійських священиків. Офіційних публікацій щодо змісту зустрічей не передбачено: пріоритет Його Святості – вислухати постраждалих, просити в них пробачення й ушанувати конфіденційність розмов.
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

«У цій атмосфері довіри й перепросин за страждання Папа прагне дати запрошеним можливість говорити стільки, скільки буде потрібно, а тому нема ні фіксованих розпорядків, ні заздалегідь визначених тем», – розповів директор прес-центру Апостольської Столиці Ґреґ Берк.

Про зустрічі було оголошено в середу, 25 квітня. Тоді Ґреґ Берк зазначив, що Папа вдячний цим трьом особам за те, що вони погодилися на його запрошення, і хоче попросити в них пробачення, розділити їхній біль, висловити своє почуття сорому та, передусім, «вислухати всі їхні думки про те, як запобігати повторенню таких негідних учинків».

За темою:
Папа Франциск запрошує до Барі на екуменічну молитву за Близький Схід
Папа: Ісус у небі молиться за нас
Папа: Без любові та служіння Церква не може прямувати вперед

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 13:12 Середа 0 102 Папа: Рахунки за війну сплачують бідні Бог любить серцем, а не ідеями. У Нього треба просити благодаті сліз перед обличчям нещасть у світі, перед обличчям переслідуваних і померилх унаслідок нерозсудливих бомбардувань. Проповідуючи під час Меси в каплиці Дому святої Марти у вівторок, 19 лютого 2019 року, Папа Франциск порівняв ситуацію в світі, описану в розповіді про вселенський потоп, із сучасною, згадуючи про страждання убогих, «які сплачують рахунки» чужих свят.