Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » «Церква в плюралістичній Європі». Зустріч Секретарів європейських єпископатів
12:58 П'ятниця 0 438
30-06-2017, 12:58

«Церква в плюралістичній Європі». Зустріч Секретарів європейських єпископатів

​​​​Яку роль відіграє Церква у плюралістичній Європі, в актуальному контексті, позначеному соціальний, культурним, політичним та економічним плюралізмом.
Ці теми стануть предметом обговорень 45-ї зустрічі Генеральних Секретарів європейських єпископатів, що від 30 червня до 3 липня 2017 р. відбуватиметься в столиці Румунії Бухаресті. Протягом чотирьох днів вони дискутуватимуть про місію Церкви на континенті, аналізуючи виклики та ділячись досвідом.
В Комюніке, поширеному Радою Єпископських Конференцій Європи, яка є організатором зустрічі, зазначається, що її праці у п’ятницю ввечері відкриють Генеральний Секретар цього європейського міжцерковного об’єднання монсеньйор Дуарте да-Кунья та Генеральний Секретер Румунської Єпископської Конференції о. Франчіск Унґуреану. У перший день, крім представлення Церкви в Румунії у контексті 10-ї річниці Третьої Європейської Екуменічної Асамблеї в Сібіу, буде виголошену програмну доповідь на тему ролі єпископських конференцій у плюралістичній Європі, яку представить проф. Даніель Барбу з Факультету Політології Бухарестського Університету.
Протягом наступних днів Генеральні Секретарі Європейських Єпископатів поглиблюватимуть тему зустрічі як під час пленарних засідань, так і під час праці в групах, представляючи досвід єпископатів у будуванні стосунків із політичними й громадськими інституціями відповідних країн. Крім того, передбачено обмін думками щодо деяких актуальних питань, як от душпастирство родин і мігрантів, приготування до Синоду Єпископів, присвяченого молоді, екуменічний діалог.
У суботу ввечері Генеральні Секретарі візьмуть участь в молитовному чуванні з молоддю в столичному храмі Пресвятої Марії Цариці, а в неділю молитимуться Святу Месу в катедральному соборі Бухареста. Крім того, заплановано відвідини деяких харитативних інституцій та в’язниці в Жилаві – місця мучеництва блаженного Владіміра Ґіки та інших ісповідників віри.
Джерело - Радіо Ватикану

По темі:
Папа Франциск зустрівся з представниками Європейської Федерації Родинних Асоціацій
Єпископи Панами розповіли Папі про приготування до Всесвітнього Дня Молоді 2019
Ірландські єпископи: в країні вороже ставляться до Церкви

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 09:02 Середа 0 128 Відійшов до вічності бразильський кардинал Серафім Фернандес Араужо На 96-му році життя переставився до вічності кардинал Араужо, Отець Другого Ватиканського Собору, видатний бразильський ієрарх, що відзначився у сфері освіти й суспільних комунікацій.