Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Оксана Муха: Спів – це Божий дар і моє призначення
15:01 Субота 0 158
15-01-2022, 15:01

Оксана Муха: Спів – це Божий дар і моє призначення

В інтерв’ю для Радіо Ватикану – Vatican News українська співачка Оксана Муха ділиться своїми роздумами про розуміння своєї творчості як Божого таланту.
«Я бачу, що коли люди приходять на концерти, коли слухають пісню, їхні очі стають добрішими, спокійнішими. Люди можуть розчулюватися і плакати, не тому що їм боляче чи сумно, а тому, що пісня їм відкрила душу, дозволила відчути щось дуже особливе – Божу любов», – цими словами українська співачка Оксана Муха, Заслужена артистка України, описує розуміння своєї творчості. Завітавши до української редакції Радіо Ватикану – Vatican News, співачка поділилася своїми роздумами про такі теми, як важливість розвитку власного таланту, перешкоди на цьому шляху, про найважливіші цінності в житті, здатність віднайти рівновагу і про важливість віри й уповання на Бога.

«Чим для Вас є спів?» – відповідь пані Оксани на це запитання накреслює певні критерії для розуміння того, чи справа, якою ми займаємося, є нашим талантом:З одного боку, ми визнаємо надзвичайну цінність втілення в життя власного таланту, закладеного Богом. Навіть Христос говорить про це в одній із своїх притч. З іншого боку, на шляху усвідомлення і розвитку своїх талантів, ми нерідко натрапляємо на значні перешкоди, особливо, коли мова йде про мистецтво. Наша співрозмовниця розповідає про те, що допомагає їй долати ці перешкоди:Відповідаючи на попереднє запитання, наша співрозмовниця відкрила перед нами завісу про труднощі, з якими часто стикаються люди, які задля своєї професії перебувають в центрі уваги суспільства (співаків, акторів, танцюристів, спортсменів тощо). На жаль, в епоху соцмереж, де найвищим досягненням вважається популярність, мало хто говорить про цю другу сторону медалі. Пані Оксана ділиться думками про можливі наслідки прагнення досягнути певного «статусу», імітуючи інших:Наслідувати інших – це, загалом, не погано. У такий спосіб ми набуваємо нових навиків як і в дитинстві, так і в дорослому житті. Нам подобається слухати історії чи дивитися фільми про людей, які нас надихають, з яких хочемо брати приклад. Але як знайти рівновагу між наслідуванням інших і утвердженням власної ідентичності? На це запитання відповідає пані Оксана:Для мене спів Оксани Мухи – це ніжність, це момент усвідомлення чогось глибокого і прекрасного. А як же сприймає свій спів співачка?«Без віри дуже порожньо і дуже самотньо», – зазначає пані Оксана, відповідаючи на запитання про значення віри для її творчості. Вона ділиться також думками про важливість для українців підтримувати і шанувати одні одних в цей особливий історичний період:Переслухати повне інтерв'ю:


Інтерв'ю 16:01 Середа 0 66 Архієпископ Барселони про аудієнцію з Папою: досвід братерської зустрічі Під час візиту іспанських єпископів до Ватикану обговорюються такі важливі теми як синодальний шлях, євангелізація в Іспанії та в Європі, а також питання сім’ї. Про це розповів архієпископ Барселони Хуан Хосе Омелья, Голова єпископської Конференції Іспанії в інтерв’ю для редакції «L’Osservatore Romano».
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.