В неділю ввечері Папа Франциск прийняв з візитом ввічливості Главу Елладської Православної Церкви.
Про це пише Vatican News.Завершення другого дня Апостольської подорожі Папи Франциска до Греції мало забарвлення братерства та діалогу. В Апостольській нунціатурі в Афінах, яка стала для нього домівкою під час перебування в цій країні, Єпископ Риму приймав архієпископа Афінського та всієї Греції Блаженнішого Єроніма ІІ. Під час візиту ввічливості та зустрічі відповідних делегацій, що тривала пів години, першоієрархи залишили записи у Книзі почесних гостей, засвідчивши щирість і братерство.
Господи, подай мир нашій Україні 26 січня Церква та люди доброї волі штурмували небеса з проханням про благодать миру для України та цілого світу. Пропонуємо обрані думки, які лунали під час молебнів, які допомагають краще зрозуміти, що значить мир та які шляхи ведуть до нього.
Комісія єпископатів ЄС закликає до деескалації та солідарності з братами і сестрами в Україні
Триває «пандемія абортів». У 2022 році вже абортовано понад 2 мільйони ненароджених дітей
Архієпископ Ґаллахер: всі програють від війни, всі відповідальні за мир
Новини зі світу Перша беатифікація 2022 року – мучеників з Сальвадору Два священики і двоє мирян, вбиті з ненависті до віри в Сальвадорі наприкінці 70-их років минулого сторіччя, є першими блаженними, проголошеними в 2022 році.

