Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Архієпископ Афін: Візит Папи до Греції – заклик відкритися на Бога
15:01 Вівторок 0 204
9-11-2021, 15:01

Архієпископ Афін: Візит Папи до Греції – заклик відкритися на Бога

Поглибленням єдності місцевих католиків із вселенською Церквою, закликом до зміцнення віри та нагадуванням міжнародній спільноті про проблеми мігрантів. Цим, на думку очільника римсько-католицької архідієцезії Афін буде візит Папи до Греції, що відбудеться 4-6 грудня.
Про це пише Vatican News.

Візит Папи Франциска до Греції буде, насамперед, закликом до віри. В цьому переконаний католицький архієпископ Афін Теодорос Контідіс. Коментуючи оприлюднене 5 листопада повідомлення про те, що на початку грудня Єпископ Риму здійснить Апостольську подорож на Кіпр і до Греції, він нагадав про те, що Папа, перш ніж суспільним діячем чи моральним авторитетом, є релігійним провідником, очільником Католицької Церкви. «Його слова покликаються на Христа та Євангелію, вони є закликом відкриватися на Бога і на ближнього», – сказав він.

За словами ієрарха, грецькі католики дуже потребують цих відвідин для скріплення внутрішньої єдності та для поглиблення зв’язку із вселенською Церквою. Адже місцева католицька громада є дуже різношерстою: поряд з греками, католики в цій країні є вихідцями з різних країн. Зокрема, це албанці, філіппінці, вихідці з Африки. На думку Афінського архієпископа, в Греції панує чудова атмосфера для Папського візиту.

Слідами святого Йоана Павла ІІ

«Перша подорож Папи до Греції відбулася 20 років тому. Візит Йоана Павла ІІ був чимось абсолютно новим. Всі замислювалися над тим, якими будуть наслідки, було чимало побоювань. Але страхи, що існували на початку, дуже швидко розвіялися. Папа Франциск вже побував на грецькому острові Лесбосі. Сьогодні його добре знають в Греції, він втішається великою популярністю. Греки цінують його діяльність у світі та його свідчення. А тому вважаю, що також і для некатоликів його присутність матиме велике значення. Це буде, насамперед, заклик до поглиблення християнської віри, але також до співпраці та всіх інших тем, які сьогодні Папа поширює в світі своїм свідченням та численними подорожами», – сказав архієпископ Теодорос Контідіс, а коментуючи рішення Святішого Отця знову відвідати острів Лесбос, зазначив, що сьогодні Греція вже не відчуває такого тиску на свої кордони, як 2016 року. На його думку, цим візитом Папа хоче посилити чутливість до проблем мігрантів серед всієї міжнародної спільноти.
Новини зі світу 14:30 П'ятниця 0 121 Італія: на Сицилію прибули сироти з Краматорська та Маріуполя Група дітей і підлітків віком від 4 до 17 років, що походять із сиротинців Маріуполя та Краматорська, знайшла тимчасовий притулок на півдні Італії. Гуманітарну операцію координувала Спільнота Папи Йоана ХХІІІ.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.