Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа Франциск завершив свою Апостольську подорож до Греції
15:01 Понеділок 0 162
6-12-2021, 15:01

Папа Франциск завершив свою Апостольську подорож до Греції

Зустріччю з молоддю був позначений останній день 35-ї Апостольської подорожі Папи Франциска, після якої він від’їхав до аеропорту.
Про це пише Vatican News.

У понеділок, 6 грудня 2021 року, Папа Франциск завершив відвідини Греції. Відслуживши Святу Месу в каплиці Апостольської нунціатури, він прийняв у дипломатичному представництві Голову Парламенту Греції Костантіноса Тасуласа.

Перед тим як попрощатися з гостинним домом, який став його резиденцією під час перебування у Греції, Святіший Отець зустрівся з групою молодих біженців християн із Сирії, якими опікується ординаріат Вірменської Католицької Церкви в Греції.

З осідку дипломатичного представництва Папа від’їхав до католицької Школи святого Діонісія, яку провадять сестри урсулянки, в спортзалі якої відбулася зустріч з молоддю, що стала заключною подією цього візиту. Відразу по її завершенні Святіший Отець вирушив до афінського міжнародного аеропорту, де відбулася церемонія прощання за участі Міністра закордонних справ Греції.

Приблизно опівдні за місцевим часу літак грецьких авіаліній «Aegean» з Папою Франциском на борту піднявся в небо. Після двогодинного перельоту, під час якого відбудеться традиційне спілкування Святішого Отця із журналістами, він приземлиться в римському міжнародному аеропорту Чампіно.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.