Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Святкування на честь 25-річчя парафії у Львові
15:02 Вівторок 0 258
12-10-2021, 15:02

Святкування на честь 25-річчя парафії у Львові

У суботу, 9 жовтня 2021 року, парафія Божого Милосердя у Львові відзначала 25 років з дня заснування. 
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.


Урочисту Святу Месу очолив архієпископ Мечислав Мокшицький, який у своїй проповіді коротко нагадав історію створення парафії та першого настоятеля о. Віктора Пальчинського. Архієпископ також наголосив на необхідності піклуватися про Церкву та будувати живу громаду.


Під час церемонії архієпископ благословив нові вітражі: Ісуса Доброго Пастиря – фінансований анонімними доброчинцями з України та з-за кордону, Пресвятої Діви Марії – за кошти Місіонерського відділу Тарновської дієцезії, св. Йосифа – фінансував о. Прелат Бенедикт Чежняк з Відня, бл. Целестина – фінансувала парафія св. Йоана Хрестителя в Лонцку, вітраж св. Йоана Павла II – фінансований сім’єю Зборовських з Лонцка, св. Фаустини – фінансований парафією Божого Милосердя у Львові. З нагоди ювілею також встановили нові двері до храму.


Святу Месу співслужили: о. прелат Бенедикт Чежняк з Відня, о. декан Ян Нікєль із базиліки катедральної у Львові, колишній настоятель, о. Віктор Пальчинський, попередні вікарії, о. д-р Андрій Безкоровайний та о. Анджей Вус, о. Вєслав Дорош, о. Пьотр Ворва, о. д-р Сергій Різник, о. Миколай Ліпітак, о. Вітольд П’яцельчиц, о. Роман Брода, о. Ян Тимань, а також брали участь у святкуваннях о. прелат д-р Анджей Легович, о. д-р Олександр Кусий, о. Гжегож Драус. Серед численних гостей був також представник Тарнівської місіонерської волонтерської служби пан Артур Олеховський, який більше місяця допомагав нам готуватися до святкування.


Після співу урочистого Te Deum та благословення, торжество продовжилось біля храму. На сцені біля храму о. директор Релігійної місії «Карітас-Спес» Львівської архідієцезії Вєслав Дорош зачитав указ про створення першого Молодіжного відділу Львівської архідієцезії «Карітас-Спес». Потім розпочався фестиваль Прославлення, у якому брали участь такі групи: представники майстер-класів з ерготерапії «Ангельський Цвіт» зі Збоїської парафії, «Світелка» з катедри, ансамбль «Gaudium Mariaem» із Золочева, театральна група з парафії св. Йоана Павла ІІ та колектив «Проміні Милосердя».


Під час фестивалю відбувся розіграш та аукціон робіт вихованців Майстерні ерготерапії «Ангельський Цвіт». Більше того, наші парафіяни роздавали смачні ковбаски на грилі, гарячий борщ та бігос, а також бутерброди та печиво.


Наприкінці відбувся розіграш трьох головних призів для учасників лотереї та прем’єра альбому «Uwielbienie» (Прославлення) гурту «Промінчики Милосердя», виданого з нагоди 25-річчя нашої парафії.


Ми дякуємо всім, хто будь-яким чином зробив внесок у життя нашої парафії за ці двадцять п’ять років. Нехай Добрий Бог дасть живим своє благословення та необхідні ласки, а померлих прийме до грона спасенних у небі.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.