Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Бразилію від комунізму врятував Розарій?
10:00 П'ятниця 0 133
8-10-2021, 10:00

Бразилію від комунізму врятував Розарій?

З часів об’явлень у Фатімі, які збіглися з комуністичною революцією в Росії, Богородиця брала особливу участь у духовній боротьбі з цією злою ідеологією. 
На початку 1960-х років президент Гуларт прагнув поширити комунізм по всій Бразилії. Здавалося, неминуче, що він досягне успіху, і країна стане іншою Кубою. П’ятдесяти дев’яти річна вчителька на пенсії на ім’я Амелія Бастос зібрала більше двох десятків знайомих жінок, щоб сформувати “Кампанію жінок за демократію”, групу, яка незабаром розширилася до сотень тисяч жінок по всій країні.

Ці жінки організовували мітинги вервиці. На одному мітингу в Сан-Паоло було більше 600 000 жінок, які несли молитовники та вервиці під час маршу з антикомуністичними прапорами. Ці мітинги відіграли центральну роль у припиненні правління президента Гуларта. Комуністичному захопленню цієї католицької країни вдалося запобігти мирним шляхом та тим, що громадяни передали себе під материнську опіку Марії. У подяку Господу жінки Бразилії провели величезний мітинг на наступний день після того, як їм вдалося покінчити з комуністичним правлінням. У заході, який отримав назву “Марш подяки Богу”, взяло участь більше мільйона людей.

Переклад ДивенСвіт за beliefnet.com 

Зображення: Istockphoto
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.