Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Блаженний Карло Акутіс: «Розарій – найкоротша драбина до Неба»
11:00 Вівторок 0 316
12-10-2021, 11:00

Блаженний Карло Акутіс: «Розарій – найкоротша драбина до Неба»

У спомин 15-річного юнака, «святого в джинсах», який рік тому був беатифікований, пропонуємо вашій увазі кілька його цитат про Діву Марію та молитву на розарії.    
Розарій мав особливе значення у житті Акутіса. Серед предків матері Карло, Антонії Сальцано, дві святі жінки: Джулія Сальцано та Катеріна Вольпічеллі, які були пов'язані з «апостолом Розарію» Бартоло Лонго. Об'явленням Богородиці Карло присвятив цілу виставку, яку підготував мандруючи світовими марійними санктуаріями. 

1. Марія – приклад трьох богословських чеснот. Приклад Її віри, що була зміцнена досконалою любов'ю, має заохочувати нас прямувати дорогою святості, незважаючи на наші слабкості.

Фото: andersonarizao, Cathopic

2. Розарій – це зустріч з Матір'ю Божою і найпрекрасніший момент дня.

Фото: Daniela, Cathopic

3. Після Святої Євхаристії, Розарій – найпотужніша зброя проти диявола.

Фото: il ragazzo, Cathopic

4. Розарій – це найкоротша драбина до неба.

Фото: mattyp, Flickr

5. Знаючи нашу малу віру, у своїй вічній доброті, Марія хотіла здійснити багато чудес, аби допомогти нам вірити, та, незважаючи на ці видимі знаки, багато осіб все ще залишаються байдужими.

Фото: Matias Medina, Cathopic

Нагадуємо, у каплиці Католицького Медіа-Центру та Телебачення Віковічного Слова в Києві є реліквії бл. Карла Акутіса (І ступеню). Запрошуємо до спільної молитви за його заступництвом під час Святої Меси сьогодні (12 жовтня) о 15:00. 

Молитва за заступництвом блаженного Карла Акутіса  

Опрацьовано КМЦ
Катехетика 17:01 Субота 0 148 Як позбутись розсіяності під час молитви? Часто, мабуть, у кожного з нас бувають моменти неуважності під час молитви – коли думки наче навмисне снуються в голові і не дають зосередитись. Це не унікальна проблема декількох, а швидше універсальна, людська. Чи є неуважність на молитві свідченням незрілості чи невміння молитися? Чт і Як можна побороти неуважність?
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.