Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » «Святий Йосиф – Тінь Отця». Новий проєкт на Рік св. Йосифа
14:00 Середа 0 479
25-08-2021, 14:00
Відео 479 0

«Святий Йосиф – Тінь Отця». Новий проєкт на Рік св. Йосифа

Представляємо новий проєкт EWTN Україна на Рік св. Йосифа, який триває в Україні та Вселенській Церкві. У коротких відео отець Олександр Халаїм ділиться роздумами над закликами, які чуємо у літанії до святого Йосифа.  
Живемо у світі, коли кожен хоче показати свої вправності, своє бачення, навіть досить часто свої фальшиві амбіції. Водночас Церква ставить перед нами взірець святого Йосифа Обручника Непорочної і Опікуна Сина Божого – як Тінь Отця. Отця, котрий доручає найбільший скарб, свого Сина і Пресвяту Діву Марію в Його спрацьовані руки.

Святий Йосиф у своїй покорі не втікає від покликання, не пробує лукавити, а вчиться бути батьком і чоловіком. Вчиться через слухання і віру. Як ми зараз потребуємо таких батьків, а перед усім мужніх чоловіків.

Тому розпочинаємо цей проєкт роздумів над закликами до літанії святого Йосифа, щоб від Нього вчитися гуманності, мужності, справедливості. Бути святими там, де ми є! Бути Тінню Отця. Святий Йосифе, молись за нас!

Нові відео на каналі EWTN з’являються щосереди та щосуботи. 

Музичною оздобою роздумів є пісня про св. Йосифа «Тінь Отця», яку написали Сестри Св. Йосифа де Сен-Марк. Запис відео відбувався у монастирі сестер в с. Павшино, що на Закарпатті. 


Відео 14:55 Четвер 0 190 Як «Ой у лузі червона калина…» стала молитвою за мир Солідарність з нашою Україною та трагедія, що відбувається на наших очах, спонукає католицьку молодь до творчості. Пісню-молитву, яка є виразом підтримки для українців підготувала католицька молодь з Домініканської Республіки.  
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.