Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » «Святий Йосиф – Тінь Отця». Новий проєкт на Рік св. Йосифа
14:00 Середа 0 243
25-08-2021, 14:00
Відео 243 0

«Святий Йосиф – Тінь Отця». Новий проєкт на Рік св. Йосифа

Представляємо новий проєкт EWTN Україна на Рік св. Йосифа, який триває в Україні та Вселенській Церкві. У коротких відео отець Олександр Халаїм ділиться роздумами над закликами, які чуємо у літанії до святого Йосифа.  
Живемо у світі, коли кожен хоче показати свої вправності, своє бачення, навіть досить часто свої фальшиві амбіції. Водночас Церква ставить перед нами взірець святого Йосифа Обручника Непорочної і Опікуна Сина Божого – як Тінь Отця. Отця, котрий доручає найбільший скарб, свого Сина і Пресвяту Діву Марію в Його спрацьовані руки.

Святий Йосиф у своїй покорі не втікає від покликання, не пробує лукавити, а вчиться бути батьком і чоловіком. Вчиться через слухання і віру. Як ми зараз потребуємо таких батьків, а перед усім мужніх чоловіків.

Тому розпочинаємо цей проєкт роздумів над закликами до літанії святого Йосифа, щоб від Нього вчитися гуманності, мужності, справедливості. Бути святими там, де ми є! Бути Тінню Отця. Святий Йосифе, молись за нас!

Нові відео на каналі EWTN з’являються щосереди та щосуботи. 

Музичною оздобою роздумів є пісня про св. Йосифа «Тінь Отця», яку написали Сестри Св. Йосифа де Сен-Марк. Запис відео відбувався у монастирі сестер в с. Павшино, що на Закарпатті. 


Історія Церкви в Україні / Відео 15:00 Четвер 0 237 Каплиця св. Йосифа у Мукачеві. Перлина готики та свідок чуда Каплиця святого Йосифа – одна з найдревніших пам’яток сакральної архітектури Закарпаття. Доторкніться до неї, спробуйте відчути все те, що встигли побачити ці стіни за більше ніж 600 років! Розквіт міста з наданням йому Магдебурзького права та його спустошення загарбниками, героїчну оборону Мукачівського замку під керівництвом Ілони Зріні, зміну імперій, які володарювали на цих землях. Все промайнуло, немов сон, а ці стіни встояли.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.