Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Співчуття Папи Франциска з приводу смерті «шеф-кухаря вбогих»
14:02 Четвер 0 199
29-07-2021, 14:02

Співчуття Папи Франциска з приводу смерті «шеф-кухаря вбогих»

Листом на ім’я сина покійного Діно Інпальяццо Марка, який сьогодні очолює спільноту Святого Еґідія, Папа Франциск склав співчуття родині відомого в Римі добродія бідних, який заснував спільноту, що кожного дня готує для них 250 гарячих обідів.
Про це пише Vatican News.

У неділю, 25 липня 2021 року, на 91 році життя перестало битися серце відомого у Римі добродія Діно Імпальяццо, якого у Вічному Місті знали як «шеф-кухаря вбогих». «Закоханий» у бідних, в яких він бачив Ісуса, Діно заснував Асоціацію «RomAmoR», волонтери якої щодня роздають на вулицях Риму 250 обідів для бідних і безпритульних.

Дізнавшись про відхід до вічності Діно, з яким він особисто зустрічався п’ять років тому, Папа Франциск забажав скласти співчуття, написавши листа на ім’я одного із його синів – Марка Імпальяццо, який сьогодні очолює Спільноту святого Егідія. Зрештою, всі четверо дітей Діно є активними в соціальному служінні.

«Смерть батька, – пише Святіший Отець, – хоч і входить у Боже Таїнство, завжди є причиною болю. Дякуємо Господеві за всі добродійства, якими Він обдаровував Вашого батька протягом земного життя. Він навчив Вас ходити стежкою Євангелія, його любов до бідних (прозваного “шеф-кухарем бідних”), його щоденна активність та його великодушність становлять підбадьорливе свідчення та надійний життєвий урок». Ввіряючи душі Діно Господньому милосердю, Папа Франциск запевняє свою близькість і молитву всій родині, призиваючи на всіх Боже благословення.

Похорон Діно Імпальяццо, що відбувся 27 липня в базиліці Санта-Марія-ін-Трастевере, очолив кардинал Конрад Краєвський, Папський роздавач милостині. Попрощатися прийшли численні друзі з Рухо Фоколярів, до якого той належав, і зі Спільноти святого Егідія. Були присутні Головний Рабин Риму Ріккардо Ді Сеньї та чимало бідних і бездомних, яким він служив протягом свого життя, вбачаючи в них присутність Ісуса.
Новини з Ватикану 15:01 Субота 0 250 Папа - босим кармелітам: Оновлення вашої місії невіддільне від вірності спогляданню Богопосвячене життя має майбутнє, бо є інтегральною частиною Церкви, а вірність не полягає в боязні змін, але в готовності на зміни, які уможливлюють відповідь Богові тут і тепер. Такими думками Папа Франциск поділився з учасниками Генеральної Капітули Ордену Братів Босих Кармелітів.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.