Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа привітав учасників «толоки комунікації»
15:02 Вівторок 0 133
27-07-2021, 15:02

Папа привітав учасників «толоки комунікації»

«Будуйте мости і прагніть діалогу», – з таким заохоченням звернувся Папа Франциск до учасників комунікаційної кампанії в Бразилії, проведеної з ініціативи Бразилійської Єпископської Конференції.
Про це пише Vatican News.

«Mutirãо de Comunicação» – під такою назвою, яка перекладається на українську мову як «Толока комунікації», у Бразилії вже 12-ий з черги раз проведено кампанію комунікації.

Папа Франциск був поінформований про цей захід, що проходив у віртуальному режимі 23 і 24 липня 2021 року, та через Державного Секретаря Апостольського Престолу кардинала П’єтро Пароліна надіслав учасникам окреме послання, заохочуючи християнських комунікаторів «будувати мости, прагнути діалогу та долати ідеологічні суперечності».

«Християни, - підкреслив Святіший Отець, – покликані бути знаком надії та солідарності в суспільстві, що дуже постраждало внаслідок пандемії», а це означає «бути знаряддям примирення та єдності». Він звернувся із закликом до всіх, хто трудиться у сфері комунікації, «бути відповідальними за інформацію, яку вони передають, щоб викриваючи фальшиві новини, бути свідками істини, сприяючи комунікації, яка долає розбіжності, знаходячи шлях до найважливішого».

Тема цьогорічної кампанії, «Толока комунікації», організованої Бразилійською Єпископською Конференцією у співпраці з Католицькою радіомережою та іншими інституціями, присвячена комунікації в сучасних умовах: «Для цілісної комунікації: людина в нових екосистемах». У ній взяло участь понад 5600 учасників. Захід був поділений на шість секцій, що складались з конференцій, культурних презентацій, роздумів та круглих столів. Згадано також численних комунікаторів, що стали жертвами пандемії Covid-19, а також приділено увагу стратегії комунікацій в сучасну епоху, спираючись на справжню солідарність. Церква не може занедбувати світ суспільних комунікацій, бо християни, як учні Христа, покликані звіщати Добру Новину Євангелія.

Кампанія комунікації завершилась Святою Месою, яка транслювалась в інтернеті та через мережі католицького радіо й телебачення Бразилії.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.